"Dünya yıkılsa hiçbir F.Bahçeli o kupayı..."

'nin eski yöneticisi , sarı lacivertli kulüpteki seçim süreciyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Giriş Tarihi: 28.10.2013 16:44
Bir dönem 'de yöneticilik yapmış olan , Fenerbahçe'deki seçim sürecini değerlendirdi.

Alex ve Anelka gibi yıldızların transferinde başrol oynayan Kutlualp, Maraton.com.tr Genel Müdürü Burak Özkaya'nın sorularını yanıtladı. Oy kullanmanın bir hizmet olduğunu belirtirken Kutlualp, oy kullanma hakkı olan bütün Fenerbahçe Kongre Üyeleri'nin bu hizmet şansını değerlendirmesini söyledi.

2-3 KASIM'DA YAPILACAK OLAN SEÇİMLİ OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL'DA HULUSİ BELGÜ, YAMEN UZUN VE MEHMET ALİ AYINLAR RESMİ ADAYLAR. SİZ AZİZ YILDIRIM'IN ADAY OLACAĞINI DÜŞÜNÜYOR MUSUNUZ VE BU ADAYLARI DEĞERLENDİRİR MİSİNİZ?

"AZİZ YILDIRIM MUTLAKA HESABINI KİTABINI YAPMIŞTIR"
HAKAN BİLAL KUTLUALP: Fenerbahçe Kongresi'nin bir doğum süreci olarak görmek lazım. Bu seçimi yönetim kurulu karar almış ve işleme koymuştur. Fenerbahçe'ye hayırlı olmasını diliyorum. Fenerbahçe Kongre Üyesi olan herkes aday olabilir. Şu anda da adaylığını açıklayan Hulusi Belgü, Yamen Uzun ve Mehmet Ali Aydınlar'dan başka aday çıkmadı ancak daha süre var. Aziz Bey'e gelince aday olup olmaması kendi tasarrufundadır. Mutlaka kendisine göre hesaplarını yapıyordur. En doğru hesabı kendisi yapacaktır. Aziz Yıldırım'ın kendisi ve Fenerbahçe için hayırlı olacak karara imza atacağına inanıyorum.

Kehanette bulunmak zordur mutlaka ama normalde Aziz Başkan kendisi her zaman adaylığını açıklardı. Şadan Bey'in katıldığı seçimde de adaylığını açıklamıştı. Bu seferki gecikmesi mutlaka kendisinin icra edeceği sebeplerden dolayıdır. Kendisine ait hesapları vardır bunları ölçüp tartıp biçecektir. Fenerbahçe ve kendisi için hangisinin daha hayırlı olacağını düşünmek süresi ihtiyacı hissetmiş olabilir. Saygı göstermek lazım. Bu hesapların sonucunda varacağı neticeye göre de bir karar verecektir diye düşünüyorum.

HAKAN BİLAL KUTLUALP OLARAK 3 BAŞKAN ADAYINDAN BİRİNİN LİSTESİNDE OLACAK MISINIZ?

"YÖNETİCİLİK İÇİN KİMSEYLE GÖRÜŞMEDİM"

HAKAN BİLAL KUTLUALP: Yamen Bey'i tanımıyorum. Hulusi Belgü arkadaşımdır. Mehmet Ali Aydınlar'ı da tanıyorum. Ben yöneticilik, adaylık konusunda kimseyle görüşmedim çünkü 2-3 Kasım Fenerbahçe için çok önemli bir gün. Kişilerin yönetimde olup olmadığından daha önemlisi kendi görüşlerine uygun olan Fenerbahçe'nin geleciğini iyi yerlere getirecek olan yönetime oy verirken burada şahsi hesaplaşmada olmanın bir anlamı olmadığı için ne böyle bir konuşma içerisinde oldum kimseyle ne de bana böyle bir konuda bana teklif gelmedi. Ama benim de kendi görüşlerim var Fenerbahçe için hangisinin daha hayırlısı olacağına inandığım kişiyi kafamda belirledim ve o kişiye oy vereceğim. Oyun bir mahremiyeti, kutsallığı var bunu bozmak istemiyorum ve herkesin böyle düşünmesi gerektiğine inanıyorum neticede tek bir aşk var o da sarı-lacivert. Kimsenin Fenerbahçe'den kendisi için bir şey istemediğine inanıyorum.

ARKADAŞINA GÖNDER
"Dünya yıkılsa hiçbir F.Bahçeli o kupayı..."
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN