F.Bahçe başkan adayından şok karar!

Giriş Tarihi: 2.11.2013 15:49

Fenerbahçe Kulübü'nün seçimli olağanüstü genel kurul toplantısında başkanlığa aday olan Barış Aksen adaylıktan çekildi. Diğer aday Yamen Uzun ise yönetim listesini açıklamadı.

Fenerbahçe Kulübü'nün seçimli olağanüstü genel kurul toplantısında başkanlığa aday olan Yamen Uzun, başkanlık yarışının Aziz Yıldırım ve Mehmet Ali Aydınlar arasında geçeceğini söyledi.

Ülker Sports Arena'da yapılan kongrede başkan adayı olarak kürsüde konuşma yapan Uzun, başkan seçilmesi durumudna Fenerbahçe'ye barış ve sportif başarılar getireceğini söyledi.

Uzun, projelerini anlattıktan sonra başkanlık yarışının Yıldırım ile Aydınlar arasında geçeceğine inandığını dile getirerek, özetle şunları ifade etti:

"Yaklaşık 25 gün önce ilk adaylığı ben koydum. Fenerbahçe tüzüğünün, felsefesinin başka felsefeler tarafından ele geçirilmemesi için aday oldum. Fenerbahçe'nin uzun süre sonra çok adaylı yapılan genel kuruluna katkıda bulundum. Bu kongrenin iki aday arasında geçeceği kesinleşmiştir. Her iki seçilme ihtimali olan aday da Fenerbahçe'ye bu süreçte zararlar vermiştir. Arkadaşlarımın yıpranmaması için yönetim listemi açıklamayacağım. Bu genel kurulda cezalı arkadaşlarımın affedilmesini isterdim. Her iki başkan adayına da tepkili olan Fenerbahçelilerin oylarını bekliyorum."

Öte yandan, kongrede bu sabah verdiği dilekçeyle başkan adaylığını açıklayan Barış Aksen ise kürsüde yaptığı konuşmada demokratik bir seçim olacağına inanmadığı için adaylıktan çekildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
F.Bahçe başkan adayından şok karar!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN