Özdemir'den bomba 'Aydınlar' yorumu

Aziz Yıldırım'ın rakibi Mehmet Ali Aydınlar'a tarihi fark attığı kongrede Nihat Özdemir, bomba bir yorum yaptı!

Giriş Tarihi: 4.11.2013 16:14 Güncelleme Tarihi: 4.11.2013 16:30
Fenerbahçe 'nin olağanüstü kongresinde kazanan taraf Aziz Yıldırım oldu. Aziz Yıldırım 6821 oy alırken rakibi Mehmet Ali Aydınlar 2383 oy aldı. 176 oy geçersiz sayıldı.

Oy sayım işlemi devam ederken salona gelen Nihat Özdemir, 1 numaralı sandığın yanına geldi ve sayımı izledi. Saatlerce ayakta duran Nihat Özdemir, kutulardan Aziz Yıldırım'ı gösteren sarı oy pusulalarının çokluğunu görünce sevincini çevresindeklerle paylaştı. Sürekli olarak tebrik telefonları alan Özdemir, Aziz Yıldırım'ı da cebinden arayarak bizzat son durumu kendisine bildirdi.

Sonuçlar Yıldırım lehine çıkmaya başlayınca hayli keyiflenen Özdemir, "Ortada bir emeğimiz var. Bunca yıl boş yere uğraşmak istemedik. O yüzden sevinçliyim" derken, Aydınlar'ın oturduğu tribüne bakarak bomba bir açıklama yaptı.

Yönetimde yer almayan Özdemir, Aydınlar ve ekibinin oturduğu bölüme bakarak, "Kaybedenlerle oturmayı hiç sevmem" dedi. Bunun üzerine Özdemir'in çevresindekiler bu yoruma hayli güldü.

Yaklaşık 1 saat daha yerinden kıpırdamayan Özdemir resmi sonuçların ardından Yıldırım'ın yanına gidip kutladı ve salondan ayrıldı. (Eurosport)
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Özdemir'den bomba 'Aydınlar' yorumu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN