50 takım elbise

Giriş Tarihi: 6.11.2013

Aziz Yıldırım, Fenerbahçe'nin olağanüstü genel kurulunu kazanmakla kalmadı, Aydınlar'ın 2 bin 500 oyun altında kalacağına dair girdiği iddialar üzerine gardrobunu yeniledi

Başkan Aziz Yıldırım, seçim öncesi her akşam Todori'ye giderek burada kongre üyeleriyle hem sohbet edip projelerini anlattı hem de yakın dostlarıyla seçim değerlendirmeleri yaptı. Yıldırım'ın seçimle ilgili iddialarından biri de Aydınlar'ın 2 bin 500 oyun altında kalacağı yönündeydi. Bu konuda herkesle hiç çekinmeden iddiaya girdi kazanması halinde bir takım elbise istedi.

ÇİFTE ZAFER YAŞADI
Geçtiğimiz Pazar günü sonuçlanan seçimde Aydınlar 2 bin 383 oyda kalınca Aziz Yıldırım hem başkanlığı hem de iddiayı kazanarak çifte zafer yaşamış oldu. Yıldırım'ın dostları kendisine "Başkan herkesten takım elbise kazandın. Gardrobu bedavaya yeniledin" diye takıldığı öğrenildi. Başkanın yaklaşık 50 adet takım elbise kazandığı belirtiliyor.

YÖNETİM YARIN TOPLANIYOR
Fenerbahçe'de 11. kez başkanlığa seçilen Aziz Yıldırım, yeni yönetim kuruluyla ilk toplantısını yarın gerçekleştirecek. Toplantıda görev dağılımı yapılması da bekleniyor. Abdullah Kiğılı'nın başkanvekilliği ve Fenerium'daki görevini de sürdürmesi bekleniyor.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
50 takım elbise
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN