Fatih Terim ağlattı!

Fatih Terim, kendi adını taşıyan liseyi ziyaret ettiği sırada üzerindeki milli takım eşofmanını görme engelli bir hayranına verince duygusal anlar yaşandı.

Giriş Tarihi: 15.11.2013 11:57 Güncelleme Tarihi: 15.11.2013 11:58
Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, kendi adını taşıyan Fatih Terim Anadolu Lisesi'ni ziyaret ettiği sırada kendisiyle fotoğraf çektirmek ve imza almak isteyen öğrenciler izdihama neden oldu. Terim bir görme engelli öğrenciye de giydiği milli takım eşofman üstünü hediye etti.

A Milli Takım bugün 5 Ocak Stadı'nda Kuzey İrlanda ile oynayacağı özel maç için dün Adana'ya geldi. Akşam saatlerinde statta bir antrenman yapan milliler, daha sonra konaklayacakları otele dinlenmeye çekildi. Adanalı olan Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim ise bu sabah kendi adını taşıyan Fatih Terim Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti. Kalabalık bir öğrenci grubu tarafından karşılanan Terim'e kapıda çiçek verildi. Terim, çiçek üzerinde yazan notu okuduktan sonra yırttı. Fatih Terim, müdür odasına geçip bir süre oturdu.

A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim için geniş güvenlik önlemleri alındı. Okul müdürü odasında çevik kuvvet polisleri bir koridor oluşturdu. Terim, müdürün odasından çıktıktan sonra çevik kuvvetin oluşturduğu koridor içinde aşağıya indi. Bu arada Terim ile fotoğraf çektirmek ve imza almak isteyen öğrenciler de izdihama neden oldu. Terim okul kapısında öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi. Daha sonra Fatih Terim, okul bahçesinde Atatürk büstü yanında öğrencilere imza vermek istedi ancak izdiham yüzünden geldiği minibüse binmek için gitmek zorunda kaldı.
Bu arada Terim, yanına gelen görme engelli 17 yaşındaki Okan Oruç ile yakından ilgilendi. Deneyimli teknik adam, üzerindeki milli takım eşofmanı üstünü çıkartıp Oruç'a giydirerek hediye etti. Fatih Terim daha sonra minibüse binerek okuldan ayrıldı. Terim hayranları minibüs okuldan çıkıncaya kadar takip etti.

Görme engelli Okan Oruç ise, Fatih Terim eşofmanını verdiği için dünyanın en mutlu insanı olduğunu, bu mutluluğu kelimelerle tarif edemeyeceğini belirterek, "Fatih Terim eşofmanı bana giydirdiği anda gözyaşlarımı tutamadım" dedi.

Terim gittikten sonra imza alamayan ve fotoğraf çektiremeyen 17 yaşındaki Galatasaray formalı Esma Uyuğ ise gözyaşlarını tutamadı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fatih Terim ağlattı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN