'Bana güvenmediler'

Türkiye'de futbol dünyasının son döneminde çok tartışılan, özellikle F.Bahçeli yöneticilerin hedefi olan G.Saray yöneticisi Ebru Kö ksal, FIFA seminerinde ilginç açıklamalar yaptı

Giriş Tarihi: 22.11.2013
G.Saray yöneticisi Ebru Köksal'ın FIFA seminerinde yaptığı konuşma medyaya yansıdı. Köksal, "2028 yılında kendinizi nerede görüyorsunuz" sorusuna gülerek, "Başkan olacağım. Belki G.Saray'ın, TFF'nin, UEFA ya da FIFA'nın" dedi. Köksal, "Türkiye'de futbol içinde bir kadın olarak, ben Everest'e kör olarak tırmanan ilk kişi gibiyim. Vazgeçmeyi düşündüm, bazen yolumu değiştirmeyi düşündüm. Futbol Federasyonu'nda M.Ali Aydınlar'ın döneminde görev aldım. Sonraki yönetim bana güvenmediği için ayrıldım" diye konuştu.

TÜRKİYE'YE KARŞI ÖNYARGI VAR
Olimpiyatlar bir İslam ülkesinde hiçbir zaman düzenlenmedi. 2020 için de bizim Olimpiyat Komitesi'ne yapabilirliğimizi göstermek için yapılan lobi çalışmaları işe yaramadı ve teklifi kabul etmediler. Eğer seçim sadece bizim tesisleri hazırlamak için verdiğimiz finansal vaatlerle olsaydı İstanbul kazanırdı. Türkiye'nin Olimpiyatları alamamasının Müslüman ülkelere olan önyargıdan kaynaklanıyor.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Bana güvenmediler'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN