Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Beşiktaş, ihale tekliflerini reddetti!

Vodafone Arena Yenileme Projesi 1. kısım kaba inşaat işlerinin ihalesinde verilen fiyat teklifleri, yeterli bulunmadığından dolayı değerlendirilmedi.

Giriş Tarihi: 23.11.2013 17:01 Güncelleme Tarihi: 23.11.2013 17:04
Vodafone Arena Yenileme Projesi 1. kısım kaba inşaat işlerinin 18 Kasım'da yapılan ihalesinde verilen fiyat tekliflerinin, BJK Beşiktaş İnşaat ve Ticaret AŞ İhale Komisyonu tarafından yeterli bulunmadığından dolayı değerlendirilmediği bildirildi.

BJK Beşiktaş İnşaat ve Ticaret AŞ İhali Komisyonu'ndan yapılan açıklamada, beton ve demir malzemelerinin işveren tarafından temin edilerek "işçilik teklifi" alınmasına karar verildiği kaydedildi.

Açıklamada şöyle denildi:

"İhaleye teklif veren firmaların yeterlik şartları aranmaksızın İhale Teklif Alma Şartnamesi'nde belirtilen kule vinç, yeterli miktarda kalıp malzemesinin kendisine ait olduğunu belgeleyen fatura ve demirbaş kayıtları ile diğer makine ve personelin taahhüt edilmesi (veren firmalar hariç) şartıyla tarafımızdan belirlenen birim fiyat tarifelerine ve metrajlara uygun olarak işçilik tekliflerini 25 Kasım Pazartesi günü saat 12.00'ye kadar tarafımıza ulaştırmaları kararlaştırılmıştır. İhale komisyonumuz 26 Kasım Salı günü yapacağı toplantıda teklifleri değerlendirerek sonuçları kamuoyu ile paylaşacaktır."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Beşiktaş, ihale tekliflerini reddetti!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN