Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Alper Potuk Beşiktaşlı"

Giriş Tarihi: 3.12.2013 09:32

Beşiktaş eski yönetici Seyit Ateş, başkan Fikret Orman'ı eleştirirken, çarpıcı sözler söyledi...

Beşiktaş eski yönetici Seyit Ateş, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ateş "Orman istese Alper Potuk Beşiktaş'taydı Ben Alper Potuk'u alın dedim ve iki kez Alper ile görüştüm. Türkiye'de hiç kimse Alper Potuk'un yanına gidemezken transfer ile ilgili görüşme yapamazken ben iki kez Eskişehir'e gittim ve Alper ile görüşme yaptım" dedi. Alper de "Beşiktaş'a gelmek isterim. Siz yeter ki kulübümle anlaşın" dedi. Alper Potuk yüzde yüz Beşiktaşlı. Almayın dediklerimi aldılar, nedenini biliyorum Veysel Sarı, Alper Potuk, Manisa'dayken Ahmet İlhan şu anda Karabük'te oynuyor. Gençlerbirliği'nin sol beki Tosic dedim. Gençlerbirliği'nin stoperi Aykut Demir dedim, şu an Trabzon'da oynuyor. Ben bu tür adamları teklif ettim. Antalyaspor'dan Emrah Başsan, Musa Nizam, ben bunları teklif ettim. Hepsini liste şeklinde sundum arkadaşlara ama maalesef biz bunları yapmadık. Israrla alınmasın dediğimde Uğur Boral alındı, Escude alındı, Mehmet Akgün alındı. Mehmet Akgün'ün sakat olduğuna dair belge getirdim yönetim kuruluna dedim ki bu adam sakat, müzmin sakat.

Dentinho halı saha oyuncusu
Escude bana rağmen alındı. Uğur Boral almayın dememe rağmen alındı. Dentinho, ben Dentinho ile ilgili bomba dedim bir gazetede çıktı, benim haberim olmadan resmi siteden yalanlandı. Bana göre Dentinho bomba, ne yaptı bugüne kadar? Verdiğimiz paranın karşılığını verdi mi, hangi maçta oynadı? Yani Dentinho tarzında futbol oynayan Türkiye'de halı sahalara gidin takip edin her semtte on tane adam bulursunuz.

Orman Mobese kamerasına bile konuşuyor
Fikret Başkan bize daha önce dedi ki 'Konuşmayın... Televizyonlara, kameralara, radyolara konuşmayın demeçler vermeyin' dedi. Doğru eyvallah fakat kendisi uzatılan her medya mikrofonuna konuştu. Yani biraz bunu söylerken şey olarak söylemiyorum yani sayın başkanın çok konuştuğuna dair bir bilgi sahibi olasınız diye söylüyorum. Sonra nerdeyse başkan mobese kameralarına konuşacak şimdi kapılardaki zillere nerdeyse konuşmaya başladı sayın başkan. (Milliyet)
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Alper Potuk Beşiktaşlı"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN