Antalyaspor, 4 yabancıyla görüşüyor

Medical Park Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, çok gizli bir şekilde 4 yabancı oyuncuyla görüştüklerini belirtti.

Giriş Tarihi: 17.12.2013 10:32
Antalyaspor için zikrettikleri her oyuncuyu aldıklarını belirten Medical Park Antalyaspor Kulüp Başkanı Gültekin Gencer, çok gizlilikle görüştükleri 4 yabancı oyuncu olduğunu söyledi.Gencer, "Ben sezon başından beri her zaman da söylüyorum. Antalyaspor'la ilgili zikredilen birçok oyuncu oluyor. Bizim şu ana kadar ağzımıza zikredip de alamadığımız oyuncu hiçbir zaman olmadı. Sadece şanssız bir şekilde elimizden kaçırdığımız oyuncular oldu. Onun dışında her zaman söylediklerimizin peşinde koştuk. Şu anki devre arasında tabi Antalyaspor gibi camiada giden de olur gelen de olur. Hiçbir zaman transfer olmaz diye bir şey olmaz. Herkesin bildiği gibi iç transferde sezon sonunu beklemeden transfer görüşmesini yaptık. İç transfere paralel olarak da dış transferde de ihtiyacımız olan noktalara transfer çalışmalarımızı yapıyoruz ve transferleri gerçekleştireceğiz. Sonuçlanmakta olan transferler tabi ki vardır. Şuan da geceli gündüzlü bu konuda çalışıyoruz. Bizim bu çalışmalarımız iki kulvarda yarışmamız olduğu sürece daha hızlı olacaktır. Şuanda çok gizlilikte çalıştığımız 4 tane yabancı isim var. 4 tane yabancı isimle de inşallah neticeye ulaşırız" dedi.

"BUCASPOR MAÇINDA TUR ATLAYAN TARAF OLMAK İSTİYORUZ"

Ziraat Türkiye kupası maçında Çarşamba günü oynayacakları Bucaspor maçını kazanmak istediklerini dile getiren Gencer, tur atlayan taraf olmak istediklerini belirtti. Gencer, "Bucaspor ile oynayacağımız maçta tur atlamak istiyoruz. Tam kadro gidiyoruz. Kesinlikle ciddiye almama gibi bir durum söz konusu değil. Nihayetinde Bucaspor'da bu sene iyi bir kadroları var. Hepimizin de gördüğü gibi Beşiktaş gibi büyük bir kulübü elediler. Bunun da bilinciyle tur atlamak için gideceğiz. İnşallah bir kaza yaşamayız. Olumsuzluk yaşamayız. Buca'dan galip olan takım olarak geri döneriz" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Antalyaspor, 4 yabancıyla görüşüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN