Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Her şey çöp olur

"İki yıldır yeni kurala göre yapılanıyoruz. Yabancılarımızı yok pahasına satıp, yerlilere yatırım yaptık. Kuralda yapılacak değişiklik yaptığımız tüm çalışmaların çöpe atılması anlamına gelir"

Giriş Tarihi: 20.12.2013
Fenerbahçe yönetimi önceki gün yapılan Kulüpler Birliği toplantısından çıkan "Yabancı kararında düzeltme" görüşüne karşı olduğunu hemen bu açıklamanın ardından yaptığı duyuru ile ilan etti. Bu sezon 6+0+4'te ısrarcı olan sarı-lacivertliler, gelecek sezon da 5+0+3 kuralının uygulanmasından yana.

DEĞİŞİRSE MAĞDUR OLURUZ
YÖNETİMİN
"Biz iki yıldır yeni kurala göre yapılanmaya gittik. Yabancı oyuncularımızı yok pahasına geleceği düşünerek elden çıkarmak zorunda kaldık. Yerli oyunculara büyük yatırımlar yaptık. Gelecek için çalışmalarımızı da 5+0+3'e göre yapıyoruz. Değişmesi halinde mağdur taraf, bu kurula göre hareket eden, adımlarını buna göre atan F.Bahçe olacaktır" görüşünde olduğu belirtildi.

18 KULÜP DE 'EVET' DEMELİ
TFF'NİN
18 kulübün ortak görüşü olmaması halinde değişikliği düşünmediği öğrenildi. TFF yönetiminin "Planımızı önceden duyurduk. Değişikliği tüm kulüplerin kararıyla aldık. Değişiklik yapsak bile herhangi bir kulübün itirazı halinde bu karar Tahkim'den döner" görüşünde olduğu kaydedildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Her şey çöp olur
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN