Nişantaşı zirvesi

Beşiktaşlı yöneticiler ile Assis'in Nişantaşı'ndaki zirvesini sadece SABAH görüntüledi. Ahmet Nur Çebi, "Ronaldinho konusunda henüz hayırlı olsun diyemeyiz" yorumunu yaptı

Giriş Tarihi: 3.1.2014
Beşiktaş'ta dün gece Ronaldinho konusunda yine haraketli saatler yaşandı. Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi, Transfer Komitesi Başkanı Deniz Atalay, Genel Sekreter Metin Albayrak ve Ronaldinho'nun ağabeyi Assis ile onun Türkiye'deki ortağı Ayhan Yeşilbaş'ın Nişantaşı Park Şamdan'daki buluşmasını sadece SABAH görüntüledi. Çebi, "Ronaldinho hayırlı olsun mu" şeklindeki sorumuza, "Ronaldinho konusunda önemli mesafe aldık. Ancak şimdilik hayırlı olsun diyemeyiz. Tarafların değerlendirmeleri gereken noktalar var. Bu transfere gerekli olduğunu savunanlar var. Bunun yanı sıra da mali tablo ağır diyenler de var. Her türlü şartı değerlendiriyoruz. Maliyetin bir bölümünü sponsorlardan karşılama planlarımız var" ifadelerini kullandı.

Ağabeyi SABAH'a konuştu
Ronaldinho'nun ağabeyi Assis Nişantaşı'ndaki yemekte arkadaşımız Fatih Doğan'a samimi açıklamalar yaptı. Assis, "Beşiktaş büyük bir kulüp. Ronaldinho da Beşiktaş'ın büyüklüğü biliyor. Beşiktaşlı taraftarların ne kadar ateşli olduğunu biliyor. Umarım bu transfer olumlu sonuçlanır" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nişantaşı zirvesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN