Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hıncal Uluç ile haftanın gündemi

Giriş Tarihi: 6.1.2014 17:27 Güncelleme Tarihi: 7.1.2014 09:20
Sabah Gazetesi'nin usta kalemlerinden Hıncal Uluç, geçtiğimiz haftaya damgasını vuran spor olaylarını Sabahspor.com okuyucularına değerlendirdi.

Uluç;

Fatih Terim, Ünal Aysal'ın büyük başarıları sonucunda Galatasaray'dan ayrıldı ama ayrıldıktan sonra da konuşmadı. Uzun bir basın toplantısı yaptı; hiçbir şey söylemedi.
Bu seneye başlayan takım, kimin eseri? Bu sorunun cevabını verecek tek kişi; Fatih Terim... Fatih Terim, ısrarlı sorulara rağmen susmaya devam ediyor. 'Drogba'yı ve Sneijder'i, Ünal Aysal aldı' tamam... Peki sen, kimi istedin? Kimi istemedin de alındı?
Bu takımın, büyük bir yerli açığı var; hangi yerli oyuncuları istedin de almadılar? Ünal Aysal, tam tersini söylüyor. "Milli takıma çağırdığı bütün gençleri almak istedik. Fatih Terim, 'Hayır' dedi" diyor ve buna karşın, Fatih Terim susuyor!
Fatih Terim bu sessizliğini sürdürürse, onu en çok destekleyen iki gazeteci de -biri ağabeyim Öcal Uluç, biri ben- Ünal Aysal'a 'haksızlık ettiklerini' düşünmeye başlayacaklar. O zaman da 'İyi ki Fatih Terim'i göndermiş ve Mancini'yi getirmiş' diyenler, haklı çıkacak.

Özge AYDIN /SABAHSPOR.COM

ARKADAŞINA GÖNDER
Hıncal Uluç ile haftanın gündemi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN