Bizi kenar süsü yaptılar

"Bu dava kulübün üzerine kara bir leke gibi yapıştı. Tek başına bir camianın yanında ikinci büyük camia olarak hedef olduk. Serdal Adalı ve Tayfur Havutçu'yla alakalı haksızlık yapıldı."

Giriş Tarihi: 22.1.2014
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Yargıtay'ın şike davası kararını onamasıyla ilgili yaptığı açıklamada, "Rakibimizin dosyasının içerisinde biz kenar süsü olarak bulunduk" dedi. Beşiktaş'ın üzerine kara bir leke yapıştığını söyleyen Orman, "Bu karar bizi çok üzdü. Ben ilk günden beri söylüyorum, diğer rakibimizin dosyasının içerisinde biz kenar süsü olarak bulunduk ve tek başına bir camianın yanında ikinci büyük camia olarak hedef olduk. Serdal Adalı ve Tayfur Havutçu'ya haksızlık yapıldığını düşünüyorum" diye konuştu.

ÖNEMLİ OLAN ŞEREFİMİZ
Aziz Yıldırım'ın yeniden ceza evine girecek olmasına çok üzüldüğünü belirten Beşiktaş Başkanı, "Bizim için en önemli şey şerefimiz, haysiyetimiz. Aziz Yıldırım ile ben birbirimizi gerçekten çok seven iki dostuz. Üzüntü duyuyorum bir spor adamının bu durumda kalmasından. Onun bir ailesi, arkasında kocaman bir camia var. Tekrar hapse giriyor olması beni bir dost olarak gerçekten çok üzdü" ifadesini kullandı.

BİLİC'LE UZATABİLİRİZ

Orman ayrıca yapımı süren Vodafone Arena'nın Ağustos ayına yetişmesini istediklerini belirtirken, teknik direktör Bilic de sözleşme uzatabileceklerini söyledi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bizi kenar süsü yaptılar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN