Bir de kahraman yaptılar

Giriş Tarihi: 24.1.2014
Kimse kader kurbanı olarak şike yapamaz. Bu organize bir iştir
Hep Türkiye zarar görmesin istedik ama artık UEFA'ya başvuracağız
TFF direniyor, Tahkim'in de ne sebeple göreve geldiği belli zaten
Yıldırım'ın kahraman gibi dönmesi hep organize

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun önceki akşam A HABER'de "Kupa Günlüğü" programındaki sözleri gündeme oturdu. İşte başkanın olay sözleri...
Bir insan kader kurbanı olarak katil olabilir. Ama kimse kader kurbanı olarak şike yapamaz. Bu organize bir iştir. Anlık bir olay değildir.
Ben Futbol Federasyonu Başkanı'na 'Adaletsizliğin üzerinde, pisliğin üzerine bir yapı kuramazsınız' dedim. Deliller ortada. Hakkımız gasp edildi. Şampiyonluğumuz saha dışında elimizden alınmıştır.
TFF hâlâ ilginç bir şekilde direniyor. Şu andaki Tahkim Kurulu'ndan adalet beklememek gerekiyor. Çünkü ne amaçla geldikleri belli.

Türkiye zarar görmesin istedik
Aziz Yıldırım'ın bu süreçte dışarıda olması, kahraman gibi dönmesi organizedir, kahraman yaptılar. F.Bahçeliler 'Biz Atatürk'ün askerleriyiz. Cumhuriyet'in yılmaz bekçileriyiz' diyorlar. Biz değil miyiz?
Yargıtay kararından sonra TFF'ye yeniden yargılama için başvuracağız. Oradan da bir şey çıkmayacaktır. Bize yine "Yeni delil yok" diyecekler.
Yurt içindeki tüm hukuki süreci tamamlamamız gerekiyor. Ondan sonra dışarıdaki süreç başlayacak. Hep Türkiye zarar görmesin istedik ama artık UEFA ve FIFA nezdinde başvurularımızı yapacağız.

Fikret orman'a ağır yüklendi
Fikret Orman'ın TFF Başkanı'nı istifaya çağıracak söylentileri vardı. Ama Orman'ın sesi çıkmadı. Başkana sordum neden istifaya çağırmadın diye. 'Ben istediğimi aldım, elini tutup 'Bağışlıyor musun' dedim, 'Bağışladım" dedi' diye anlattı. Ben de 'Yanlış yaptın Fikret başkan' dedim. Düşünün bu şahıs şimdi TFF başkanı."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bir de kahraman yaptılar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN