Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aslan Avrupa'ya açılıyor

Giriş Tarihi: 31.1.2014

Bülent Tulun'u altyapı koordinatörü olarak Almanya'ya gönderen Aysal; Avrupa'nın dört bir yanında güvendiği isimleri başa getirerek aynı projeyi hayata geçirecek

G.Saray Başkanı Ünal Aysal'ın göreve geldiği günden bu yana dillendirdiği "Avrupa'nın ilk 10 takımı içerisine gireceğiz" hedefi doğrultusunda hamleler yapan sarıkırmızılılar, Avrupa'yı projeleriyle fethedecek. Almanya altyapı proje koordinatörlüğüne en çok güvendiği isim olan Bülent Tulun'u atayan Aysal, bu hamlesiyle projeye ne kadar önem verdiğini de gösterdi. Avrupa'nın diğer ülkelerinde de başlatılacak benzer projeler için çalışmalar devam ediyor. Aysal'ın 2016'ya kadar Avrupa'dan çok sayıda genci takıma kazandırmayı hedeflediği belirtildi.

KÖKLÜ EKİPLERLE YARIŞACAK

Aysal, Almanya'nın ardından İngiltere, Fransa, Hollanda, İsviçre, Romanya ve Belçika gibi ülkelerde kademeli olarak altyapı projelerini hayata geçirecek. Başkan Aysal'ın başlattığı Avrupa altyapı projesinde G.Saray köklü kulüpler ile yarışacak. Almanya'da Bayern Münih'in sistemini örnek alan sarı-kırmızılılar, İngiltere'de Arsenal, Hollanda'da Ajax, İsviçre'de Grasshopers, Fransa'da S.Etienne ile alt yapı konusunda yarışacak. Romanya'da ise Georghe Hagi ve Popescu G.Saray'a yardımcı olacak.

"İLK 10 SÖZÜMÜ TUTACAGIM"

Ünal Aysal dev bir adım olarak yorumladığı projeleri yakından takip ederken Florya'daki alt yapı çalışmaları ve gelişmeler hakkında ayda bir geniş kapsamlı bir rapor alacak. Aysal, sarı-kırmızılı camiaya daha önce verdikleri sözleri yerine getirmeye devam ettiklerini belirterek, "Devrim niteliğindeki projelerimiz devam edecek. Avrupa'da ilk 10 takım arasına girmek için çabalıyoruz. 2016 yılına kadar bunu başarmak için uğraşıyoruz. Camiamız bize güvenmeye devam etsin" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aslan Avrupa'ya açılıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN