Sözüm söz

F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, sözleşmesi sezon sonunda bitecek milli futbolcu ile önce Antalya sonra İstanbul'da görüştü. Ligin bitimiyle masaya oturulacak

Giriş Tarihi: 8.2.2014
Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan ve FIFA kurallarına göre Avrupa kulüpleriyle görüşüp anlaşmasında hukuki bir sorun olmayan Caner Erkin'in menajeri Batur Altıparmak'ın sözleri heyecan yarattı. Altıparmak'ın, "Caner için yurt dışında çalışmalar yapıyoruz. Fenerbahçe Kulübü bir talepte bulunmadı. Sadece 'İlerleyen günlerde bir görüşme yaparız' dediler. Bizler profesyonel insanlarız ve yolumuza bakarız. Gelen teklifleri değerlendiriyoruz ama F.Bahçe ile görüşmeden kesinlikle adım atmayacağız. Caner şu an tamamen şampiyonluğa konsantre olmuş durumda" sözlerinin ardından, "Gidecek mi" sorusu gündeme geldi.

ÖNCE ŞAMPİYONLUK
Başkan Aziz Yıldırım ile Caner Erkin cephesinde sorun yok… Milli futbolcu ile önce Antalya kampında bir araya gelen Yıldırım, daha sonra İstanbul'da bir görüşme daha yaptı. Başkan, Caner'e sezon sonunda 5 yıllık sözleşme sözü verirken, "Parayı kafana takma. Önceki sözleşmende rakamın düşük olduğunun farkındayız hakkını alacaksın" dedi. Başkan Yıldırım, Caner'den bir de istekte bulunup, "Sezon sonuna kadar transfer konuşmak istemiyoruz. Takım şampiyon olsun, istediğiniz her şey olacak. Sana bunun sözünü veriyorum" ifadelerini kullandı. Caner'in de bu konuda Başkan'la hemfikir olduğu belirtildi.

YILDIRIM: BENİ TEKRAR YARGILAYIN!
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, şike davasında aldığı 6 yıl 3 aylık hapis cezasının onanmasının ardından yeniden yargılama talebinde bulundu. Daha önce Yargıtay Başsavcılığına yargılamanın Yargıtay genel kuruluna gönderilmesi için başvuruda bulunun Yıldırım'ın avukatı Köksal Bayraktar daha sonra 16. Ağır Ceza Mahkemesi'ne başvurarak yargılamanın yenilemesi adına talepte bulunmuştu. Yıldırım'ın diğer avukatı Abdullah Kaya'nın, yeni bir başvuru yaptığı ortaya çıktı. Kaya başvuruda Mahkeme Başkanı Mehmet Ekinci'nin, Aziz Yıldırım'ı hem tutuklayan hem de yargılayan hakim olduğuna dikkat çekti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sözüm söz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN