Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Cemaat F.Bahçe'yi ele geçirmek istedi

F.Bahçe eski yöneticisi Çavuşoğlu: "Gülen cemaati lobi faliyetleriyle, komplolarla kulübü ele geçirmek istedi."

Giriş Tarihi: 11.2.2014
Fenerbahçe Kulübü'nün eski yöneticilerinden Ömer Çavuşoğlu, A Haber'de Gülen Cemaati'nin Fenerbahçe üzerindeki projelerini anlattı. "Gülen Cemaati komplolarla, lobi faaliyetleriyle Fenerbahçe'yi ele geçirmek istedi" diyen Çavuşoğlu'nun açıklamalarından çarpıcı bölümler şöyle:
* Herkes şaşırıyor "Dini bir cemaatin F.Bahçe üzerinde ne işi var diyor. Ben bir şey soracağım; bankada, bürokraside, mahkeme, ananasta ne işi var, Uganda'da ne işi var...
* Yıkılmayan kaleleri fethederekten, belirli noktaları ele geçirerek, gazete televizyon gibi, iş adamı gibi, bürokrat gibi, kamuoyunun çok önemli şeyi olan futbol kulüpleri gibi… Bu öyle enteresan bir şey ki Fenerbahçe'nin başına ve hatta oraya buraya yatkın bir insan koyduğunuz zaman, yarın Fenerbahçe Stadı'na Fethullah Gülen Efendi'yi getirirsiniz. Orada başarılı olursanız, orada bir alkış fırtınası olur, orada önemli miktarda kamuoyu yaratmış olursunuz bunlar çok önemlidir.
* Başbakan'ın haberi olmasın diye her türlü tedbiri alıyorlar, her şeyi bitirdikten sonra bir anda servis ediyorlar. Orada Başbakan değil , kral olsa, diktatör olsa servis edilmiş bilginin karşısında durmasına imkan yok. Öyle bir servis yapıyorlar ki, yalan dolan, bittiniz. O anda mahkum oluyorsunuz bir anda. Aziz Yıldırım'ın da başına bu geldi, Fenerbahçe'nin de başına bu geldi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cemaat F.Bahçe'yi ele geçirmek istedi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN