Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Galatasaray'da Divan Toplantısı yapıldı

Giriş Tarihi: 12.2.2014 20:32 Güncelleme Tarihi: 12.2.2014 20:47

Galatasaray Kulübü'nün Şubat Ayı Olağan Divan Toplantısı, bugün Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu'nda yapıldı.

Toplantıda konuşan Galatasaray 2. Başkanı Özkan Olcay, GS Tv'nin şifresiz yayın yapmasının mümkün olmadığını söyledi.

Galatasaray'ın Şubat Ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'na Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Asal, İkinci Başkan Özkan Olcay, Yönetim Kurulu Üyeleri Mete İkiz, Aka Gündüz Özdemir, Mehmet Karlı ve Ebru Köksal katıldı. Toplantı, Atatürk ve silah arkadaşları, Galatasaray Kulübü kurucusu Ali Sami Yen ve arkadaşları, geçen bir aylık süre içinde hayatını kaybeden divan kurulu üyeleri ve tüm Galatasaraylılar için saygı duruşuyla başladı.

Divan üyelerinin sorularını yanıtlayan Galatasaray 2. Başkanı Özkan Olcay, GS Tv'nin şifresiz bir şekilde karasal yayın yapmasının bugün için mümkün olmadığını belirterek, 'GS Tv ile Digiturk arasında yapılan sözleşmenin başlangıç tarihi 26 Temmuz 2013'tür. Yalnızca reklam gelirleriyle GS Tv'nin yayın hayatını sürdürmesi mümkün değildir. GS Tv'nin şifresiz yayın yapabilmesi için ödenecek tahmini bedel 3 milyon 800 bin lira, Lisans bedeli 300 bin lira, 2 milyon lira yatırım bedeli, 1 milyon 200 bin liradır" dedi.

ÜNAL AYSAL: KONGREMİZ 2016'DA
Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, sarı-kırmızılı kulüpte seçim olacağı yönündeki tartışmalara yanıt verdi. Aysal "Kongremiz 2016'da" dedi.

Galatasaray Kulübü'nün eski yöneticilerinden Özer Saraçoğlu, sarı-kırmızılı kulüpte erken seçime gidileceğini ve başkan Ünal Aysal'ın aday olmayacağını iddia etmişti.

Galatasaray Kulübü'nün divan kurulu toplantısında Ünal Aysal'a seçim konusu soruldu. Çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını ifade eden Aysal, "Galatasaray'da seçimin zamanı var. Bu da 2016 yılı" diye konuştu.

MEHMET KARLI: 'GALATASARAY MARKASI KULÜBÜN KORUMASINDA'

Olcay'dan sonra kürsüye gelen Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Karlı, Galatasaray isminin ve markasının kulübün koruması altında olduğunu ifade ederek, 'Markanın değişik tekstil kuruluşları tarafından kullanılmasına karşı bir hukuk bürosuyla birlikte çalışılıyor. Bu konuda tüm ülke genelinde sürekli takip yapılıyor' şeklinde konuştu.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Galatasaray'da Divan Toplantısı yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN