Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sokağın sesi için kazanın

Giriş Tarihi: 18.2.2014

Sokaklardan gelen sesi duydunuz. Şimdi sıra sizde. Çıkın ve yakışanı yapın"

Fenerbahçe taraftarı önceki gün "Türkiye için Adalet, Fenerbahçe için Adalet" sloganıyla sokaklara dökülürken, aynı günün akşamı Kasımpaşa'yı konuk eden futbol takımı Bağdat Caddesi'ndeki yürüyüşü kampta televizyondan canlı olarak takip etti. Teknik Direktör Ersun Yanal, Kasımpaşa maçı öncesi yaptığı son toplantıda futbolcularını yürüyüşle motive edip şöyle konuştu: "Sokaklardan gelen sesi duydunuz. Şimdi sıra sizde. Sahaya çıkın ve en iyi bildiğiniz şeyi yapın. Bu tarihi günü galibiyetle bitirelim. Bize yakışanı yapalım."

DAHA STRESLİ GÜNLER OLACAK
F.Bahçe maçı 2-1 kazanırken Yanal oyuncularını şu sözlerle tebrik etti: "Yüzümüzü kara çıkarmadınız. Bu taraftara galibiyet yakışırdı. Oyun çok iyi olmasa da kazanmak güzel. Ama hiçbir şey bitmedi. Bizi daha stresli günler bekliyor."

PARALEL ÖRGÜTE TEPKİ ONBİNLERİ BİRLEŞTİRDİ
Fenerbahçe taraftarının Pazar günü Bağdat Caddesinde yaptığı yürüyüş büyük yankı uyandırdı. "Türkiye için adalet, Fenerbahçe için adalet" yürüşünde öfkelerin odak noktası cemaat olmuştu. Sarı lacivertli taraftarlar, Fenerbahçe'ye paralel yapının operasyon yaptıklarını taşıdıkları pankartlarla dile getirdiler. Yaklaşık 100 bin kişinin katıldığı yürüyüş olaysız bir şekilde sona ermişti.

UEFA'DAN FLAŞ AÇIKLAMA
İtalya'da spor müsabakalarında şiddetin önlenmesini ele alan "Takım oyunu" etkinliğine katılan UEFA Asbaşkanı ve İtalya Federasyonu Başkanı Giancarlo Abete, UEFA'nın son toplantısında Yargıtay'ın verdiği son kararı ele aldıklarını söyledi. F.Bahçe'nin yeniden ceza alıp almayacağı sorusuna Abete, "UEFA'nın sorumluluğu kendi organize ettiği şampiyonalar ve etkinlikler içindir. Bu sorun, UEFA'nın merkezinde yapılan son toplantıda ele alındı. UEFA, özerk federasyonun karar ve değerlendirmelerine maksimum saygı duyuyor. Fakat uluslararası boyutta yarışmalarda bir etki söz konusu olursa, tabii ki üzerine düşen görevi yapar. Ek ceza konusunda değerlendirmenin ilgili kurumlar tarafından yapılacaktır" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sokağın sesi için kazanın
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN