Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kartal'dan tesis hamlesi

Giriş Tarihi: 20.2.2014
1 Beşiktaş Dikilitaş'ta rezidans inşa edilecek. Böylece kulübe kira geliri sağlanacak
2 Gaziosmanpaşa Küçükköy'de yapılacak tesislere siyah-beyazlıların altyapısı taşınacak
3 Darıca'da futbol takımı ve diğer branşların yararlanması için kamp merkezi yapılacak

Vodafone Arena'nın tamamlanıp hizmete girmesi Beşiktaş için hayati önem taşıyor. Çünkü, siyah-beyazlı ekibin ezeli rakipleri Fenerbahçe ve Galatasaray'la aralarında gelir açısından büyük bir uçurum var. Bu uçurumun kapanması ve kulübün mali açıdan rahat bir nefes alabilmesi yeni stadın tamamlanmasına bağlı. Ancak, yönetim sadece statla yetinmeyecek gibi görünüyor. Başkan Fikret Orman ve ekibinin hedefi kulübü tesis açısından zenginleştirmek ve buna paralel olarak ek gelir sağlamak. Bu kapsamda 3 projenin hayata geçirilmesi hedefleniyor.
1-
Beşiktaş'a önemli anlamda maddi kaynak sağlayacak projelerden birisi rezidans olacak. Bu projeyi uzun zamandır gündeminde bulunduran siyah- beyazlı yönetimin amacı Beşiktaş ilçesi sınırları içinde bir rezidans inşa ederek kira gelirleri elde etmek.
2-
Öncelikle
Gaziosmanpaşa Küçükköy'de altyapı için tesisler yapılacak. Bu tesislere kulübün tüm altyapısı taşınacak. Başkan Orman bu amaçla, geçtiğimiz haftalarda Küçükköy'e giderek arazi için incelemelerde bulunmuştu.

KAMUOYUNA AÇIK OLACAK
3-
Fenerbahçe'nin Topuk Yaylası örneğinde olduğu gibi futbol takımının ve diğer branşların faydalanabileceği kamp merkezi yapılacak. Kamuoyuna açık olacak tesislerin Darıca'da yapılması planlanıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kartal'dan tesis hamlesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN