Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Halı saha polemiği!

Tahkim: Yıldırım'ın itiraz dilekçesi toplantının 15.40'taki bitimine müteakip 16.09'da ulaşmıştır. F.Bahçe: Toplantının, Tuzcuoğlu'nun halı saha maçı nedeniyle 15.40'ta sonlandırılması trajiktir.

Giriş Tarihi: 22.2.2014
Fenerbahçe ile Tahkim Kurulu arasındaki gerilim dün yeni bir boyut kazandı. Aziz Yıldırım'ın 90 günlük cezasına Tahkim'in 45 dakika içinde karar verdiği açıklamasına Tahkim Kurulu'ndan yalanlama geldi. Önce Tahkim, "Yıldırım'ın itiraz dilekçesi 20 Şubat'ta toplantımızın 15.40'da bitimine müteakip saat 16.09'da tarafımıza ulaşmıştır. Adil ve hakkaniyete uygun yargılama yaparak karar açıklanacaktır" dedi.

YARGI KARARLARI BÖYLE ERTELENMEZ
F.Bahçe'den akşam 'halı sahalı' cevap geldi: "Bu açıklama trajı komiktir. Türkiye'de hiçbir anayasal yargının çalışma saatleri yargı merciinin başkanının halı saha maçına göre belirlenmemektedir. Tahkim Kurulu 20 Şubat tarihli toplantısına Kurul Başkanı Engin Tuzcuoğlu'nun oynayacağı halı saha maçı sebebi ile saat 15.40'da son vermek zorunda kalmıştır.

AYDIN KORKUSU!
F.Bahçe teknik heyeti, G.Saraylı Aydın Yılmaz'ın ayağının Elazığ Atatürk Stadı'nda kırılması nedeniyle zemin konusunda hassas davranıyor. Sarılacivertlilerin, zeminin kuru olmaması için Elazığ yetkililerinden özel ricada bulunacağı ve maç öncesi zeminin sulanmasını isteyeceği kaydedildi.

DOĞRUDUR BAŞKAN!
F.Bahçe'de yıllarca tercümanlık yapan ve Alex'in gönderilmesinin ardından istifa eden Samet Güzel, NTV Spor'da çok konuşulan "Doğru mu Samet" röportajına açıklık getirdi: "Başkan o gün ne dediyse doğruydu. 15 dakika geç gittik. Alex eşine mesaj attı ama bu Alex'in gönderilmesi için bir neden miydi bilmiyorum."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Halı saha polemiği!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN