Zevk meselesi!

Giriş Tarihi: 26.2.2014

"Kimisi zeybekten, kimisi horondan, kimisi de bu danstan hoşlanabilir. İnsanların zevkine karışmamak lazım. Ancak küçük çocuklara iyi örnek olmamız gerekiyor."

Beşiktaş Kaptanı Tolga Zengin, Melo'nun derbideki dansı için "Sempatik" diyen G.Saray Başkanı Aysal'a göndermede bulundu. Tolga, "Sevebilir yani, kimisi zeybekten, kimisi de horondan, kimisi de bu danstan hoşlanır. İnsanların zevkine karışmamak lazım ancak küçük çocuklara iyi örnek olmamız gerekiyor. Nasıl Semih'in hareketi takdir topluyorsa, bu tarz şeyler de sıkıntı yaratıyor" ifadelerini kullandı. Tolga, Dany'nin derbide kasıtlı bir şekilde penaltı yaptırdığı iddialarına da şu yanıtı verdi: "Ben de Trabzon maçında hata yapabilirim. Kendisine kefilim. Onda kasıt arayan, bende de kasıt arasın. Canı sağolsun, kardeşimizdir." Kemal Sunal'ın kendisini siyaha boyayıp, yabancı oyuncu olarak lanse ettiği "Orta Direk" filmini hatırlatan tecrübeli kaleci, "Ne yazık ki 30 yıldır bizdeki yabancı hayranlığı değişmedi" dedi. Tolga, derbide hafıza kaybı yaşayan Cenk için de "Basına yansımayan bombaları da var. 'Golü ne zaman yedik. Ben ne zaman oyuna girdim' diye sordu. Allah'a şükür şimdi iyi" ifadelerini kullandı.

RETİNANIN ARKASI KONTROL EDİLECEK
Gözünd e daha önceden olan problemi stat ışıkları ve kendisine tutulan lazerin tetiklediğini dile getiren Tolga Zengin, "Tekrar kontrole gireceğim. Lazer etki bırakmışmı diye retinanın arkasına bakılacak. Bu tip şeylerin yasaklanması gerekiyor, ama promosyon olarak dağıtılıyor. Ülkede büyük sıkıntılar var, insanlar aç onların konuşulması lazım. Lazer gündem olmamalı" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Zevk meselesi!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN