Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Az daha kör olacaktım!

Rize'de futbol terörünün kurbanı olan G.Saraylı golcü temsilciye "Benim suçum ne? Kör olacaktım, futbol hayatım bitecekti. Artık yeter" diye isyan etti

Giriş Tarihi: 4.3.2014
Rizespor maçının uzatma bölümlerinde Rizesporlu taraftarlar tarafından tribünden atılan çakıyla yaralan Galatasaraylı Burak Yılmaz, olay anında orada bulunan temsilciyi karşısında görünce "Abi bana yazık değil mi: Ben ne yaptım? Görmüyor musunuz? Ya gözüme isabet etmiş olsaydı, kör olacaktım. Futbol hayatım bitecekti" diye feryat etti.Temsilci ise "Görüyorum. Ama şu anda yapacak bir şey yok. Raporumuza yazıyoruz" yanıtını verdi.

ÇAKMAK DEĞİL ÇAKI
Karşılaşmanın temsilcileri sahaya çakmak, madeni para, pet su şişesi olmak üzere çok sayıda yabancı cisim atıldığını raporlarına yazdı. Temsilci raporları doğrultusunda Rizespor'un sahasının kapanması bekleniyor.

'VİCDANLARDA KANAYAN YARA'
Galatasaray, resmi internet sitesinden 'Burak Yılmaz için' başlığı altında bir açıklama yayınlayarak golcü futbolcuya yapılan saldırıyı sert bir dille kınadı: "Galatasaray camiasını asıl üzen, ne verilmeyen penaltı ne de kaçan gollerdir. Türk futbolunun son on yılda yetiştirdiği en önemli değerlerden Burak'ın, uğradığı vahim saldırı, büyük bir endişe ve tepkiye neden olmuştur. Burak'ın yüzündeki yara, aslında Türk futbol dünyasının vicdanında kanayan bir yara olmalıdır. Burak kardeşimize yapılan saldırı, gerçekte bir sonuçtur. Tribünde,-futbolcumuzun belki de gözünü bile kaybetmesine yol açacak- o cismi atanlardan önce; son iki yıldır, çeşitli platformlarda, Burak Yılmaz'a karşı, ön yargılı, mesnetsiz ve maksatlı biçimde tribünleri tahrik edenler, eleştiri sınırlarını aşan bu tür tahrikler bu olayın asıl sorumlularıdır. Galatasaray camiası, genç ve başarılı futbolcumuzun sonuna kadar yanındadır."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Az daha kör olacaktım!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN