Türkiye'nin en iyi haber sitesi

F.Bahçe'nin ligden çekilme ihtimali 0

"Milyonların gönlünde olan bir kulübü, kendi inisiyatifinizle ligden çekmek mümkün değil" "Maalesef Beşiktaş'ta da kadın gibi dedikodu yapan birçok erkek var. Artık bunlara alıştım". "Fernandes ister F.Bahçe'ye gitsin, isterse G.Saray'a. Bizi pek fazla ilgilendirmiyor". "Ertuğrul Karanlık ve ekibi Türkiye'nin en iyisi. Diplomaları şu an bizim elimizde"

Giriş Tarihi: 9.3.2014
TRTSpor'da Şeyda Baykal'a konuşan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Fenerbahçeli yöneticilerin hakem hatalarının devam etmesi halinde ligden çekileceklerine dair açıklaması ile ilgili soruya şu yanıtı verdi: Çok saygın bir kurum olan ezeli rakibimizle ilgili bir yorum yapmak istemem. Böyle bir şeyin olma ihtimalini yüzde sıfır olarak görüyorum. Bu gibi şeyleri, yöneticiler bizler de dahil dönem dönem ifade ederiz. Ancak bunu yapmak, milyonların gönlünde olan bir kulübü, kendi bireysel inisiyatifinizle ligden çekmek çok mümkün değil. Bunları bir sinirlenme anında söylenmiş sözler olarak görüyorum."

DÜŞMANA İHTİYACIMIZ YOK
Orman, Beşiktaş yönetimi içinde muhaliflerin arasında yükselen erken seçim söylemlerinin hatırlatılması üzerine de "Beşiktaşlıların düşmana çok fazla ihtiyacı yok. Devamlı Ahmet Ağabey (Çebi) ile ilgili bir şeyler gündeme getiriliyor. Ancak kendisi benim en rahat çalıştığım yönetici. Seçim 2016'nın Mayıs ayındadır. Erken seçimin tek yolu var; benim istifa etmem. Ama böyle bir niyetim yok. Maalesef kadınların dedikodu yaptığı gibi bizde birçok erkek var."

TORAMAN İNŞALLAH DÖNER
Fikret Orman'ın diğer açıklamaları şöyle: "Almeida ile sözleşme imzalayacağız. Ancak Fernandes'in nereye gideceği ile ilgilenmiyoruz. Çünkü sözleşmesi bitiyor ve bizim iznimize tabi değil. İster Fenerbahçe'ye isterse Galatasaray'a gidebilir. İbrahim Toraman çok sevdiğimiz bir oyuncu, Ben geri dönmesini çok isterim. Ancak profesyonel yapının işlerine müdahil olmam. İbrahim Toraman şahsen benim çok beğendiğim bir oyuncudur. Aynı şekilde yeni yapılanmada İbrahim Üzülmez de görev alırsa sevinirim."

KİMLİĞİMİZ AYNI KALACAK
"G.Antep Başkanı İbrahim Kızıl'ı mahkemeye verdik. Beşiktaş Başkanı hakkında konuşmak kimsenin haddine değildir. Ancak G.Antep'le oyuncu alış verişi devam edecek. Kasımpaşa, stat sözleşmesini tekrar nedeniyle feshetti. Olimpiyat'ta devam edeceğiz. Yeni stat bittiğinde de Beşiktaş halkın takımı olacak Halkın takımı olmak, bindiğiniz arabanın markasıyla değişmez. Stadımız bitmiş olsaydı, daha rahat şampiyon olurduk."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
F.Bahçe'nin ligden çekilme ihtimali 0
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN