Ata'nın huzurunda

Aziz Yıldırım, yöneticiler ve taraftarlarla bugün Anıtkabir'i ziyaret edecek; paralel yapıya isyan edecek; Türkiye için adalet F.Bahçe için adalet diyecek

Giriş Tarihi: 23.3.2014
Anıtkabir'e bugün sarı-lacivert çıkarma var... Ankara Fenerbahçeliler Derneği'nin organizasyonuyla Başkan Aziz Yıldırım, yöneticiler ve taraftarlar bugün saat 14.00'te Anıtkabir'i ziyaret edecek. Dernek, "Türkiye için Adalet, Fenerbahçe için Adalet" sloganıyla düzenlenen yürüyüş öncesi taraftarlara çağrıda bulunup provakasyonlara dikkat edilmesini istedi. Yapılan açıklamada, "Renklerin kardeşçe ve birlikte mücadelesi için, bu oyunda yokuz demek için Atamızın huzuruna çıkıyoruz" denildi. Yürüyüşe 100 bin kişilik bir katılım olması hedeflenirken, sanat dünyasının F.Bahçeli isimlerinin de destek vermesi bekleniyor.

İSTANBUL'DAN 100 OTOBÜS
Fenerbahçe camiası, bugün Anıtkabir'e akın ederken, kongre üyeleri ve taraftarlar için sadece İstanbul'dan 100 otobüs kaldıracak. Otobüsler 07.30'da eski Salı Pazarı'ndan kalkacak. Ankara'ya yakın taraftar derneklerinden de birçok organizasyonla taraftarlar gelecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ata'nın huzurunda
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN