Büyük itiraf

Hakem hatalarından dert yanan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, bu sezon ilk kez Akhisar Belediyespor karşısında rahat bir maç izlediğini söyledi

Giriş Tarihi: 25.3.2014
Hilton Oteli'nde gerçekleştirilen "Global 2014" konferansına katılan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, ilginç bir itirafta bulundu. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Orman, Akhisar Belediye karşısında aldıkları galibiyeti değerlendirerek şunları söyledi: "İlk defa rahat bir maç izledim. Stat olmadan buralardayız. Maçtan çıkınca, kaybettiğimiz puanlara, saçma sapan hakem hatalarından giden puanlara üzüldüm. Daha yüksek puanlarda olmamız lazımdı. Hakem hatalarıyla 8 puanın üzerinde kaybımız oldu. Artık önümüze bakacağız."

TÜRKİYE'NİN EN ÖNEMLİ MARKASI BEŞİKTAŞ
Konferansta, çalışmaları hakkında bilgiler veren Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, "Beşiktaş, Türkiye'nin en önemli markası. Sponsorlara güven verdikçe büyümeye devam edeceğiz" diye konuştu.

SALONDA HER YER SİYAH-BEYAZDI
Fikret Orman, konferansta adeta gövde gösterisi yaptı. Salondaki her sandalyenin üzerine bir Beşiktaş forması konuldu. Üst yöneticiler, bu formaları giyerek konferansı takip etti. Salon siyah-beyaz renklere büründü.

AKTİF YATIRIM İLE 5 YILLIK İMZA
Beşiktaş Kulübü, beş yılda toplam 6 milyon lirayı kasasına koyacak
Beşiktaş, Aktif Yatırım Bankası ile dün 5 yıllık sponsorluk sözleşmesi imzaladı. Yapılan açıklamada, "Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret AŞ ile Aktif Yatırım Bankası AŞ ara - sında 5 yıl için toplam 6 milyon 50 bin lira değerinde 'Bilet Satışına Aracılık Hizmet ve Sponsorluk' sözleşmesi imzalandı" ifadesi kullanıldı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyük itiraf
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN