'TFF servis etmiş!'

Giriş Tarihi: 2.4.2014

UEFA'nın kendilerine mektup yollamadığını ifade eden G.Saray Başkanı Aysal, TFF'yi işaret etti: "Tahmin ediyorum ki bu mektup TFF'ye geldi ve ilgniç bir şekilde servis edildi."

Galatasaray'ın gelecek sezon Avrupa'ya gidemeyeceği iddialarına tepki gösteren Başkan Ünal Aysal, Futbol Federasyonu'na da çattı. İddialar için, "Bize ulaşan bir mektup yok. Tahmin ediyorum ki, bu mektup TFF'ye geldi ve ilginç bir şekilde servis edildi" diyen G.Saray Başkanı, TFF'den bu belgelerin sızdırıldığını iddia etti. Aysal, "UEFA kulüplere önerdikleri sınırın aşılması halinde bunu bir sezon sonra nasıl eriteceklerini soruyor. Gerekli izahat yapılırsa lisansı uzatıyor. Bu uygulamayı biliyor ve bekliyorduk. Cevaplarımız hazırdı. Galatasaraylıların içi rahat olsun" dedi.

BİZİMLE İLGİSİ YOK
Ünal Aysal'ın, "UEFA'nın mektubunu TFF basına servis etti" iddiasına Ufuk Özerten yanıt verdi: "Bizimle bir ilgisi yok."
UEFA'nın G.Saray'a gönderdiği iddia edilen uyarı mektubu spor dünyasında gündeme oturarak "G.Saray'a yasak geliyor" yorumlarına sebep oldu. G.Saray Başkanı Ünal Aysal'ın "Tahminim bu mektup TFF'ye geldi ve bize ulaşmadan farklı bir şekilde servis edildi" yorumuna yanıt TFF Başkanvekili Ufuk Özerten'den geldi: "Konu G.Saray ile UEFA arasında. Durumun bizimle bir ilgisi yok. Bize UEFA'dan bir yazı gelmedi" diye konuştu ve bu haberin kaynağının Federasyon olmadığının altını çizdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'TFF servis etmiş!'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN