Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İstemeyle olmuyor

Teknik sorumlu Mandıralı, "Tabii ki bu bir tek sizin istemenizel olmuyor. Sizi yönetenlerin de bunu istemesi lazım" derken, takımın alacağı sonuçların da bu seçimde önemli rol oynayacağını belirtti

Giriş Tarihi: 6.4.2014
Trabzonspor Teknik Sorumlusu Hami Mandıralı, bordo-mavili kulüpte kalıcı olmak istediğini söyledi. Mandıralı, "Trabzonspor çok kıymetli teknik adamlar yetiştirdi. Bu teknik adamlar da gelecekte Trabzonspor'a hizmet edecek teknik adamlar yetiştirmedi. Dolayısıyla bu süreçte bizim takım olarak alacağımız sonuçlar bizim aslında yerimizi de belli edecek. İştahlıyız, arzuluyuz ve hırslıyız. Futbol içimize işlemiş. Ben de isimleri bilinen değerli teknik adamlarımız gibi Trabzonspor'da kalıcı olmak istiyorum. Tabii ki bu bir tek sizin istemenizle olmuyor. Sizi yönetenlerin de bunu istemesi lazım" şeklinde konuştu.

'HERKES KARAMAN GİBİ OLMALI'
Mandıralı, "Kendisiyle uzun süreli kontrat yapılmalı" açıklaması için eski sportif direktör Ünal Karaman'a da teşekkür ederek, "Spordan gelen insanların birilerinin yeteneklerine inançları varsa duygularını ortaya koyması lazım. Ünal hoca da bunu ortaya koymuş. Futbolda kalıcı olabilmeniz için çalıştırdığınız takımın başarılı olması lazım. Ekip olarak buna çok uğraşıyoruz. Bu tip söylemler bizi daha çok güçlendiriyor" ifadesini kullandı.

'DERDİMİZ SKORU DEĞİŞTİREMEMEK'
Göreve geldikten sonra futbolculara ağabey gibi yaklaştığının da altını çizen Mandıralı, "İsmimiz hoca fakat bir ağabeyiz. Futbolda sevgi, saygı, güven olmadığında ve futbolculara inanmadığınız zaman mutluluğun gelmeyeceğini bilen bir grubuz. Bizim samimiyetimize ve güvenilirliğimize oyuncuların da sahada performans olarak karşılık verdiğini görüyoruz. Şu an tek sıkıntımız oynadığımız oyunun sonuç olarak karşılığını alamamak. Bunu da elbette çözeceğiz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İstemeyle olmuyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN