Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Paralel gönderme

G.Saray'ın derbi sonrası açıklamalarına F.Bahçe'den bol imalı çok sert bir yanıt geldi

Giriş Tarihi: 10.4.2014
Fenerbahçe'nin "Anlıyoruz" başlıklı açıklamasında kullandığı "Üzüntü", "Rahatsızlık", "Pişmanlık", "Utanç", "Nefret" ve "Paralel" kelimeleri büyük harflerle yazıldı.

Arena'da otobüsün taşlanmasından, futbolculara edilen küfürlere, sertlikten, Yüksel Günay için yapılan saygı duruşundaki düzensizliğe göndermelerde bulundu.

F.Bahçe yönetimi yaptığı açıklamaya, derbi sonrası G.Saray başkanı ve yöneticilerin doğrudan kulüplerini ilgilendiren beyanatlarını yakından takip ettiklerine vurgu yaparak başladı. "Güzide kulüp yetkililerinin hezeyan ve rahatsızlıklarını anlayışla karşılıyor, bünyelerinde barındırdıkları spor ahlakından yoksun unsurlar ve gerekse bu şekilde kazanmaktan duydukları utancı sonuna kadar paylaşıyoruz" ifadesi kullanılırken, yersiz ve gereksiz diye tanımlanan açıklamalar şu şekilde dile getirildi:

NEDEN YAPILDIĞINI BİLİYORUZ
Ebedi dost ve misafirleri Fenerbahçe'nin otobüsünün otoyol kesilerek taşlanmasından dolayı duydukları ÜZÜNTÜ, dost ve misafir bildikleri kulüp oyuncularına ve ailelerine organize bir şekilde yapılan ahlak dışı tezahüratlardan duydukları RAHATSIZLIK, rakip takımı eksik bırakarak yenmek için kurulan kurgudan duydukları PİŞMANLIK, sahaya yansıttıkları tüm bu spor ve ahlak dışı olumsuzluklara ortak olan hakem hatalarından duydukları UTANÇ, rakiplerinin acılı gününde saygı duruşunu bile çok gören kendi taraftarlarına duydukları NEFRET, sebebiyle yapıldığını biliyor ve anlıyoruz.

KAZANIRKEN KAYBETMENİN ACISI!
Yoksa; her sıkıştıklarında sözde şike yan yoluna girecek 'PARALELLİKTE' bir kulüp ve yönetim anlayışında olmadıklarını da tahmin ediyoruz. Bu nedenle kazanırken kaybetmenin yokluğunu ve dayanılmaz acısını yaşayan rakibimizin bu zor günlerinde yanlarında olduğumuzu buradan bir kez daha tüm kamuoyuna deklare ederiz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Paralel gönderme
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN