Türkiye'nin en iyi haber sitesi

G.Saray'dan Yıldırım'a 'Bayrak'lı cevap!

Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki gerilim artıyor. Taraflardan bir cevap daha geldi.

Giriş Tarihi: 11.4.2014 19:43 Güncelleme Tarihi: 11.4.2014 20:31
Galatasaray Spor Kulübü, Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım'a resmi internet sitesi aracılığıyla bir cevap daha verdi:

"Galatasaray Spor Kulübü'nün dün yaptığı; "kulüp yönetimlerinin sorumsuz açıklamalarının, Türk sporunu tehlikeye sürükleyeceği" yolundaki haklı uyarıya karşı, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın verdiği sözde yanıt; sorumluluktan, ciddiyetten ve gerçeklerden uzaktır.

Aylardır, çeşitli platformlarda, sürekli olarak dile getirilen ve hemen tamamının Yıldırım ve ekibi tarafından üretilip servis edildiği bilinen; kasıtlı, hayal ürünü ve yanlışlığı kanıtlanmış ve bir kere daha tekrar edilmekten ibaret iftira ve iddialara cevap verme gereğini bile duymuyoruz.

Galatasaray Kulübü Başkanı'nın camialarla sorunu yoktur ve dün yaptığı açıklamanın da, camiayla değil; aksine o camianın büyüklüğünün arkasına sığınan küçük bir ekiple ilgili olduğu sağduyulu kamuoyu tarafından anlaşılmıştır.

Galatasaray Spor Kulübü'nün de, Başkanı Sayın Ünal Aysal'ın da; Atatürk'le ilgili duruşunu, saygısını ve sevgisini sorgulamak kimsenin haddine değildir.

Ünal Aysal; "O"nun mirasına ve değerlerine, "lâf"la değil, gerçek anlamda sahip çıkan ve Mustafa Kemal Atatürk'ün bayrağını dünya gönderine çeken Galatasaray'ın başkanıdır.

Galatasaray Spor Kulübü"
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
G.Saray'dan Yıldırım'a 'Bayrak'lı cevap!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN