Bizi öldüremezler!

Bilic: Bu ülkeye Beşiktaş'ı daha iyi takım yapmak için geldim ama emeğimiz elimizden alınıyor. Bizi öldüremezler, bunların üstesinden geleceğiz

Giriş Tarihi: 12.4.2014
Konyaspor'un son anlarda gelen golü sonrası kulübede yığılıp kalan ve ağladığı gözlenen Bilic, maç sonu sitemkar sözlerle hakemlere isyan etti... Hırvat teknik adam, önce "Ben fikirlerimi ve hislerimi açık açık söylemeyi tercih ederim" vurgusunu yaptı ve şu sözlerle isyan bayrağını çekti:

'GÜÇLÜ BİR KARAKTERİMİZ VAR'
"
Bu ülkeye Beşiktaş'ı daha iyi bir takım yapmaya geldim. Ben ve ekibim bu uğurda 24 saat çalışıyoruz. Kazanırsınız, kaybedersiniz ama bu akşam emeğimiz elimizden alındı. Kızgın değilim ama gerçekten çok üzgünüm. Şunu söyleyeyim. Bizi öldüremezler, bunun üstesinden geleceğiz. Güçlü karakterimiz var." "Beşiktaş'ı öldürüyorlar diyerek kimi kastediyorsunuz?" sorusu üzerine sinirlenerek mikrofonu alıp masaya vuran Bilic, "Yeteri kadar söyledim fikrimi. Objektif olarak söylemeye çalışıyorum. Çarpıtılmış bir taraf yok söylemlerimde. Dakika dakika burada maçları analiz edecek değilim... Hakikaten bıktım, usandım bundan. Buraya futbol hakkında, Oğuzhan'ın oyunu hakkında konuşmaya geldim" karşılığını verdi ve basın toplantısını terk etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bizi öldüremezler!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN