Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ben yokken konuşun

F. Bahçe yönetiminin dün yaptığı olağanüstü toplantıda başkanlık konusu konuşulmadı. Aziz Yıldırım buna şu sözlerle engel oldu: "Benden sonrasını ben yokken konuşun. Sizleri etkilemek istemiyorum"

Giriş Tarihi: 19.4.2014
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve yönetici İlhan Ekşioğlu'nun yeniden cezaevine girmesini gerektiren süreç işlemeye başlarken yönetim kurulu dün 16.00'da yaşanacakları görüşmek için olağanüstü toplandı. 1 saat 45 dakika süren toplantıda önemli konular ele alınırken, konuşmaların büyük çoğunluğu da sohbet şeklinde geçti. En çok merak edilen "Aziz Yıldırım sonrası Fenerbahçe" maddesi ise, ileri bir tarihe ertelendi.

DEMOKLES'İN KILICI GİBİ!

Erteleme sebebi, Aziz Yıldırım'ın toplantının başında yaptığı şu konuşmaydı: "Arkadaşlar, fiilen başkanlığım düşmüş gibi gözükse de, henüz resmi bir tebligat olmadığı için görevim devam ediyor. Sizlerden ricam, benden sonrasıyla ilgili atılacak adımları, benim olmadığım bir toplantıda tartışmanızdır. Kimseyi etkilemek, yeni başkanı konuşurken Demokles'in kılıcı gibi tepenizde durmak istemiyorum." F.Bahçe'de Yıldırım sonrasındaki dönemle ilgili net kararlar, Salı ya da Çarşamba günü yapılacak yönetim kurulu toplantısında alınacak.

'UMUDUMUZ VAR'
F.Bahçe'de yönetim toplantısının ardından basına açıklama yönetici Mahmut Uslu'dan geldi. Başkanlık konusu için bekleme kararı aldıklarını belirten Uslu, "Aziz Yıldırım'ın başkanlığı şu an düşmedi. Bize tebliğ edilen bir durum yok. Tüzüğümüz açık, Mayıs ayında buna göre seçim olabilir. Şu anda kendi içimizden bir yöneticinin başkanlığı konusunda gündeme gelmiş ve konuşulmuş bir durum yok" dedi. Gelişmeleri bekleme kararı aldıklarını belirten Uslu, "Anayasa Mahkemesi'ne müracaatımız var. Önümüzdeki hafta bu kararın çıkmasını bekliyoruz. Tek güvencemiz Anayasa Mahkemesi" diye konuştu. Uslu e-bilet uygulaması ile ilgili olarak ise şunları söyledi: "Çağdışı bir uygulama. Ceza da olsa uygulamayacağız. Önümüzdeki yıl taraftarımızı mağdur etmeden bu işi çözeceğiz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ben yokken konuşun
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN