Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kadını kaçırmış olabilir şüphesi

Esentepe’de bir gece kulubünde havaya ateş ederek aralarında Beşiktaşlı Milli Futbolcu Gökhan Töre’nin de aralarında bulunduğu 6 kişiyi yaralayan Korhan B.’nin, yanında götürdüğü kadınla olay gecesi tanıştığı belirtildi. Şu ana kadar bulunamayan kadının Korhan B., tarafından zorla tutuluyor olabileceği ihtimali polis tarafından değerlendiriliyor. Öte yandan yapılan soruşturmada Korhan B.’nin İstanbul dışına çıktığı tespit edildi.

Giriş Tarihi: 23.4.2014 19:38 Güncelleme Tarihi: 23.4.2014 19:40
Esentepe, Kore şehitleri caddesi üzerinde gece kulubü Bedroom'da önceki gün meydana gelen olayda havaya ateş açan bir kişi, milli futbolcu Gökhan Töre, Hüseyin Kanat, Taner Yalçın, Kadir ipekçi, Burkay İsen ve Mahir Arslan'ı yaralamıştı. Yapılan incelemede yaralananların bulunduğu locanın yanındaki locada oturan bir kişinin önce sevgilisi ile tartıştığı ardından havaya ateş ettiği tespit edilmişti. Mermi çekirdeklerinin parçalanıp, şarapnel etkisi yaparak yaralanmaya sebep olduğu belirtilmişti.

Polis tarafından olayla ilgili başlatılan soruşturmada gece kulübünde havaya ateş eden kişinin Korhan B., olduğu tespit edildi. Benzin istasyonları bulunduğu öğrenilen Korhan B.'in daha önce polise geliş kaydı bulunduğu belirlendi.

YANINDAKİ KADINI DA KAÇIRMIŞ OLABİLİR

Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından olayla ilgili yürütülen soruşturmada Korhan B.'nin yanında bulunan kadınla olayın meydana geldiği gece tanıştığı belirlendi. Şu ana kadar bardan Korhan B.'nin kullandığı araçla gece kulübünden ayrılan kadına ulaşılamadığı belirtildi. Genç kadının Korhan B., tarafından tehditle kaçırılıp zorla tutuluyor olabileceğinin emniyet yetkilileri tarafından değerlendirildiği belirtildi.

CEP TELEFONU KAPALI İSTANBUL DIŞINDA

Öte yandan soruşturma kapsamında yapılan incelemede Korhan B.'nin olaydan sonra cep telefonun kapandığı ve bir daha açılmadığı tespit edildi. Şu ana kadar yapılan incelemeler sonucu Korhan B.'nin olaydan kısa süre sonra İstanbul dışına kaçtığı belirtildi.

Yetkililer Korhan B.'nin ve bardan birlikte ayrıldığı kadının bulunması için operasyonların aralıksız sürdüğünü belirttiler
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kadını kaçırmış olabilir şüphesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN