Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Salih kalacak lider olacak

Avrupa'yı peşinden koşturan 20 yaşındaki yıldız önceki gün İstanbul'da Roma ile transfer görüşmesi yaptı. Ancak oyuncusunun üzerine titreyen Aziz Yıldırım "Salih uzun yıllar Fenerbahçe'ye hizmet edecek ve takımın lideri olacak" dedi

Giriş Tarihi: 1.5.2014
Salih Uçan ve menajeri Ömer Uzun'un önceki gün İstanbul Bebek Mangeria Cafe'de Avrupalı menajerlerle masaya oturması büyük ses getirdi. Ancak Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım henüz 20 yaşında olan oyuncunun satılmasına sıcak bakmıyor… Geçen sene adı transferle anılan Salih için "Onu alacak para henüz basılmadı" yorumu yapan Yıldırım fikrini değiştirmiş değil. Yıldırım, genç oyuncusunun gitmesine ancak dünya yıldızlarına sunulacak miktarda astronomik bir rakam olması halinde sıcak bakabileceğini de dile getiriyor.

RAPORLAR OLUMSUZ GELDİ!
Adı Roma ile anılan ve geçtiğimiz Şubat ayında Başkanvekili Abdullah Kiğılı'nın da doğruladığı bu görüşme sonrası yönetimin teknik heyetten rapor istediği, teknik heyetin oyuncunun gelişimiyle alakalı olumsuz rapor verdiği öğrenildi. Yönetimin bu nedenle Roma'dan gelen teklife sıcak baktığı ancak Başkan Aziz Yıldırım'ın 'Takımın gelecekteki lideri olacak' dediği Salih'le özel olarak görüşmeler yaptığı belirtildi.

BAŞKANDAN ÖZEL MOTİVASYON
Başkan Aziz Yıldırım, Samandıra'ya her gittiğinde Salih Uçan'la özel olarak ilgilenirken "Daha fazla çalış. Fenerbahçe'de uzun yıllar hizmet edecek kalite ve yeteneğe sahipsin. Kalacaksın ve bu takımın lideri olacaksın. Ama çalışmadan hiçbir şey olmaz" dedi. Yıldırım'la yaptığı konuşma sonrası Başkan'a söz veren Salih de Fenerbahçe'den ayrılmayı istemezken önceki gün yapılan görüşmede kararın yönetimde olduğunu söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Salih kalacak lider olacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN