Aziz Yıldırım'dan G.Saray için radikal kararlar

Giriş Tarihi: 8.5.2014 09:49

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım başkanlığında yapılan toplantıda gündem Galatasaray'dı. Başkan Yıldırım, Sarı-Kırmızılılar'la bütün ilişkilerini durdurma kararı alarak bir dizi radikal kararları uygulamaya karar verdi...

Galatasaray-Fenerbahçe Kadın Basketbol finalinde yaşanan 'Yumruk' olayı sonrasında iki ezeli kulübün dostluğu bitme noktasına geldi. Şimdiye kadar iki kulüp birbirlerine internet sitelerinden iğneli açıklamalar yapıyor bir süre sonra ise olaylar tatlıya bağlanıyordu. Ancak basketbol maçında Mahmut Uslu'nun yediği yumruk aynı zamanda dostluğa da vuruldu!.. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Yönetim Kurulu ile bir toplantı yaptı. Toplantının ana ve tek maddesi Galatasaray Kulübü'ydü.. Başkan Aziz Yıldırım, "Mahmut Uslu'yu atılan yumruk Fenerbahçe'ye atılmıştır. Artık bardak tamamen taştı. İpleri koparma zamanı geldi" diyerek radikal kararlar aldı.

İŞTE FENER'İN ALDIĞI RADİKAL KARARLAR!
G.Saray'a saygı duyulmayacak. Yapılan davetler geri çevrilecek. Herhangi bir yerde karşılaşılırsa selamlaşılmayacak. El sıkılmayacak. Hatta el uzatılırsa itilecek ve tavır konulacak. G.Saray'ın yanlışları devlet ve TFF'ye yasalar çerçevesinde şikayet edilecek. Transferlerde G.Saray'ın istediği oyunculara talip olunacak ve fiyat arttırılacak. Derbilerde kapıda karşılanmaacak ve protokol tribününde yer ayrılmayacak.

EBEDi DOSTUK BiTTi!

Derbilerde karşılama yok
Derbi maçlarda statta G.Saray yönetimi karşılanmayacak. Protokolde yer ayrılmayacak

Davetler geri çevrilecek
G.Saray'dan gelecek her türlü davet geri çevrilecek. Cimbom'un olduğu yere gidilmeyecek

Selamlaşma bile kalktı
G.Saray'dan kimseyle konuşulmayacak. Selamlaşmak için el uzatırlarsa bile el itilecek.

Gerekirse şikayet edilecek
G.Saray, yaptığı hareketlerden dolayı devlet ve TFF nezdinde gerekli yerlere şikayet edilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aziz Yıldırım'dan G.Saray için radikal kararlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN