Sessiz Fırtına’ya moral ziyareti

Avrupa Engelli Spor Organizasyonu (EDSO)’nun Mayıs ayı dünya sıralaması açıklamasının ardından İşitme Engelli Futbol Milli takımında hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor.

Giriş Tarihi: 10.5.2014 23:29 Güncelleme Tarihi: 11.5.2014 01:06
06-15 Mayıs tarihleri arasında Antalya Zeytinköy sahalarında kampa giren Futbol Milli takımımız ön eleme maçları öncesi son hazırlıklarını tamamlamayı amaçlıyor.

5 'i teknik heyetten oluşmak suretiyle toplam 24 kişilik bir kadro ile Antremanların gerçekleştirdiğini söyleyen Milli Takım Fultbol Teknik Direktörü Ali Metin şunları söyledi..

"Son dönemde adımızı uluslar arası camiada başarılarımız ile daha sık duyurmaya başladığımız şu günlerde Bizimde Milli takımımızı görmek istediğimiz yer tabiî ki ilk üçte yer alması… Buna yönelik şu ana kadar hedeflerimizi olumsuz etkileyecek hiçbir gelişme olmadı. Takımımızın morali son derece yüksek. Umuyorum ki Milletimizin desteğiyle adımızı bir şampiyonaya daha altın harflerle yazdıracağız" dedi.

Her gün sayısız moral ziyaretlerinin gerçekleştirildiği kampa bu seferde destek amacıyla Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu adına Faruk Bilgili ziyaret etti.

Ziyaretin amacının Millilerimizin başarılarına moral anlamında katkı sağlamak olduğunu söyleyen Bilgili Avrupa'da takımımız Sessiz Fırtına etkisi yaratacak dedi.

Bilgii ayrıca, "Görüyorum ki Millilerimizin hem morali hem performansı yüksek. Spor camiasının bir kanadı olarak ve Milletimizin desteği olduğu müddetçe göğsümüzü kabartacak başarıları hakkettiğimizi düşünüyorum. Bu başarıların Federasyon başkanımız Osman Arslan önderliğinde yürütülen müzakereler sonucunda Ödül Yönetmenliğindeki istenilen düzenleme ile de daha güzel olacak" dedi.

Millilerimiz öneleme maçı öncesi 17 Mayıs'ta Hollanda ile 14 Haziran'da ise Macaristan ile mücadele edecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sessiz Fırtına’ya moral ziyareti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN