"4. yıldızı ilk takan biz olacağız"

Giriş Tarihi: 11.5.2014 09:51 Güncelleme Tarihi: 11.5.2014 17:30

Şampiyonluk kutlamalarına devam eden Fenerbahçe'de gecenin en iddialı sözü sarı lacivertli yöneticiden geldi...

2013-2014 Spor Toto Süper Lig'in bitimine 3 hafta kala şampiyonluğunu ilan Fenerbahçe'de, kutlamalar devam ediyor.

Şampiyonluk kutlamaları kapsamında Levent'te Cipriani Restaurant'ta gerçekleştirilen organizasyona Başkan Aziz Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyeleri, Teknik Direktör Ersun Yanal, futbolcular, idari ve teknik heyetle birlikte aralarında iş, spor, sanat, medya dünyasının önde gelen isimlerinin de yer aldığı Fenerbahçe camiasından çok sayıda davetli katıldı. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirilen yemek, renkli görüntülere sahne oldu. Şampiyonluk doyasıya kutlandı.

İşte sarı lacivertli yönetici, teknik adam ve futbolcuların şampiyonluk kutlamasında yaptığı açıklamalar:

BAŞKANVEKİLİ ABDULLAH KİĞILI:
Keyifli olalım. 3 Temmuz'dan sonra uzun zaman geçti. Bu kadar uğraş, emek, keder; bugünü görmek büyük mutluluk. Başkan ve yönetim kurulu olarak zor günler geçirdik. Şampiyonluk, tam zamanında geldi. Şampiyonluklar peş peşe gelir. Camiamız hep güler, bu taraftar sayesinde. Taraftarımız yanımızda olmasaydı bugünleri görmemiz çok zordu. Teknik kadro ve futbolcu kardeşlerimin gözlerinden öpüyorum. Hayırlı uğurlu olsun. Şampiyonluk bu işin kaymaklı ekmek kadayıfı. Bu camiamızın bütünlüğü kendisini zaten ispat etmişti. Şampiyonluk da keyif getirdi. 4. yıldızı takıp, 20. şampiyonluğumuzu göreceğiz. Yarın çok güzel şeyler olacak. Taraftarlarımız Fenerbahçe Televizyonu'nu takip etsinler. Stat içinde ve stat dışında çok güzel kutlamalar olacak.

ASBAŞKAN NİHAT ÖZBAĞI:
Futbolcuların eseri, onlara teşekkür ediyoruz. Bugün bayramımız. Biz bir aileyiz. Hep beraberiz. Mutluluğu çok iyi şekilde yaşıyoruz. Yarın da kutlamamız olacak. 6 şampiyonluk gördüm bundan daha iyisini görmedim. 100. yıl şampiyonluğu çok önemliydi, bu dönemde kazandığımız şampiyonluğun değeri ise ölçülmez. Mutluluk, tarif edilemez. İnşallah Avrupa'ya gitme ihtimalimiz var.

ASBAŞKAN TURHAN ŞAHİN:
Camiamıza hayırlı uğurlu olsun. Şampiyonlukları sayısal olarak değerlendirmek çok doğru değil. Bu sene kazandığımız şampiyonluk kutsaldır. İçinde olduğumuz şartları herkes biliyor.
ARKADAŞINA GÖNDER
"4. yıldızı ilk takan biz olacağız"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN