Cüneyt Özkan listesini verdi

Giriş Tarihi: 21.5.2014 17:40

Bursaspor Özlüce Tesisleri'ne gelen Bursaspor Başkan Adayı Cüneyt Özkan, listelerini Divan Kurulu Başkanı Kadir Şankaya'ya teslim etti.

Bursaspor Özlüce Tesisleri'ne gelerek yönetim kurulu listelerini Divan Başkanlık Kurulu'na sunan Özkan, "23 Mayıs'ta yapılacak genel kurulun takdirine sonuna kadar saygı duyacağız. Centilmence bir seçim olmasını diliyorum. Genel kuruldaki konuşmaların bütünleştirici olunmasını istiyorum. Bursaspor için hangi başkan hayırlı olacaksa, onun seçilmesini Allah'tan niyaz ediyorum" dedi.

ŞANKAYA: "SEÇİLEN BAŞKANIN ARKASINDA DURACAĞIZ"
Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Kadir Şankaya ise yaptığı açıklamada, 3 aday ile başkanlık seçimine gittiklerini hatırlatarak, "Bugün ikinci listeyi getiren başkan adayımız Cüneyt Özkan oldu. Listelerini inceledik. Herhangi bir sakınca görülmedi ve kabul ettik. Kendisine seçimlerde başarılar diliyorum. Tüm adaylara eşitiz, taraf değiliz. İnşallah seçilen başkanın arkasında duracağız ve Bursaspor'a hayırlı olmasını diliyoruz" diye konuştu.
Bursaspor Başkan Adayı Cüneyt Özkan'ın listesinde şu isimler yer alıyor:

Yönetim Kurulu Asil: Cüneyt Özkan (Başkan Adayı), Serdar Avcı, Yusuf Ertan, Hasan Kumru, Necati Ceylan, Ahmet Bozdemir, Sadık Kutlucan, Dr. Murat Çalıkapan, İslam Muröz, Numan Çatmakaş, İsmail Yurtoğlu, Ömer Aksoy, Mesut Torun, Müjdat Gürsoy ve Ferhat Daysalı

Disiplin Kurulu Asil: Av. Mehmet Çetin, Av. Özgen Karadayı ve Av. Adem Baştürk

Denetleme Kurulu Asil: Eren Kaynak, Bekir Yaşar ve Şerif Sultansu

Yönetim Kurulu Yedek: Recep Şıkel, Erdem Afacan, Ercan Başaran, Murat Cenk Aslan, Mesut Günal, Gökhan Er, Adnan Yazık, Aydın Arslan, Cengiz Cingiler, Gönenç Topçular, Umut Karakaya, Rahmi Salcı, Tayfun Dağcı, Ramazan Yenidünya ve Selim Vurgun

Disiplin Kurulu Yedek: Av. Nurgül Altındağ, Av. Bekir Yağdoğan ve Engin Er

Denetleme Kurulu Yedek: Cengiz Çimci, Orhan Atak ve Mehmet Ali Sarıer
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cüneyt Özkan listesini verdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN