Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İlk soru Başkan'dan

Deniyor ki; Diego Ribas'la ilgili çalışmalar yapıyorlar ama hocaya hiç sormuyorlar. Bu konudaki düşünceniz nedir?

Giriş Tarihi: 22.5.2014
İmza törenine Aziz Yıldırım damgasını vurdu. Soru-cevap kısmına geçildiğinde Başkan Aziz Yıldırım söz istedi. CEO Hakkı Yılmaz, "Başkanım siz sormayın zor sorarsınız" derken, Yanal, "Çalıştığımız yerden olsun" dedi ve Yıldırım o soruyu sordu: "Hayırlı olsun. İki yıl inşallah bütün hedeflerimize ulaşırız. Sorum şu; deniliyor ki Ersun Hoca'yla anlaşmamalarına rağmen Diego Ribas'la ilgili çalışmalar yapıyorlar hocaya hiç sormuyorlar düşünceniz nedir?"

"ONAY VERMESEM ALINMAZDI"
Yanal önce "Ben bunu hiç çalışmamıştım" dedi ardından da cevabı verdi: "Başkanımızla 7-8 kere hem genç oyuncular hem de altyapı ile ilgili görüş alışverişinde bulunduk. Orta saha içinde görüşmelerimiz oldu. Birkaç alternatif vardı. Başkanımız alternatifler için fikrimi sordu. Zamanı geldiği ve hemen yapmamız gerektiği bilgisiyle birlikte görüştük. Onay vermesem almazdı diye düşünüyorum.

SORUNLARI AİLE İÇİNDE ÇÖZDÜK!
Başkan Aziz Yıldırım, futbolcuların Ersun Yanal'ı istemediğine dair haberlere ise şu sözlerle açıklık getirdi: "Ersun Hoca ile sporcularımız arasında bir problem yoktur. Tam tersi bir aile havası içindeler. Teknik heyet yönetim sporcular olarak hep birlikte bir özeleştiri yapmalıyız, yapıyoruz da. Sorunları hep aile içinde çözdük. Bu sefer de hallettik." Başkan transfer haberleri için de şu eleştiriyi yaptı: "Eto'o yazılıyor Fenerbahçe'nin Eto'o'ya ihtiyacı var mı bu hiç düşünülmüyor. Bizi taraftarımıza karşı zor durumda bırakmayın. Hocanın verdiği bir liste var. Birkaç genç oyuncu daha aldıktan sonra transferi kapatacağız."

AZ AMA DOĞRU TRANSFER
Ersun Yanal transfer için şunları söyledi: "F.Bahçe'nin ihtiyacı olan çok oyuncu değil, doğru oyuncular. Onlardan biri de Diego'ydu. Transfer politikası planlanmış durumda. Belki de haberimiz olmayan başka şeyler de olabilir. Bizim işimiz sahada. Sahadaki başarı için çalışmalarımıza devam edeceğiz."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İlk soru Başkan'dan
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN