Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Camiadan özür dilerim

Giriş Tarihi: 25.5.2014

"Dany daha önce takip ettiğimiz bir oyuncuydu. Başta hocamız olmak üzere ısrarcı olundu. Ancak hata yaptık... Bu transfer için Beşiktaş camiasından özür diliyorum"

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Tüzük Tadil Kongresi'nde tarihi bir itirafta bulundu. Orman, G.Saray'dan kiraladıkları Dany'de hata yaptıklarını belirterek "Dany, takip ettiğimiz bir oyuncuydu. Başta hocamız olmak üzere ısrarcı olundu, aldık. Ancak Bu transferde hata yaptık, özür diliyorum" dedi. Ezeli rakiplerini de göndermede bulunan Orman şunları söyledi:

ŞİMDİ NE YAPACAKLAR?
"Kılı kırk yararak yatırım yapıyoruz. Yaptığımız işlerde bir kuruş haram bulunsun hemen istifa ederim. Rakiplerimiz devlet destekli sponsorluklar aldı. Şimdi o sponsorlar çekiliyor, bakalım şimdi nasıl anlaşmalar yapacaklar. Yıldırım Demirören ile ilgili bir rapor hazırlatıp hukukçulara incelettik. Üyelerimiz ona ticaret yapma yetkisi vermiş."

DEMİRÖREN'DE SON AŞAMA
"Demirören de bazı anlaşmalar yapmış... Demirören ile oturduk konuştuk. Görüşmelerde son aşamaya gelmek üzereyiz." Fenerbahçe'nin cezasının ertelenmesiyle ilgili açıklamaların iyi niyet göstergesi olduğunu belirten Orman, Fenerbahçe taraftarlarının Onursal Başkanları Süleyman Seba aleyhine bağırmalarıyla ilgili olarak da şunları kaydetti:

CEVABINI ONLAR VERSİN
"Her bağıran taraftara Beşiktaş yanıt vermez. Bağıranlara o kulübün yöneticileri yanıt vermeli. Her ayıp kendini bağlar. Beşiktaş asaletin takımıdır" Fulya projesinin ilk günden beri takipçilerinin kendileri olduğunu dile getiren Başkan, "Şikayeti geri çektiğimizi söyleyen müfteridir. Hiçbir davayı geri çekmedik" dedi.

İNŞAATTA KÜNEFE KEYFİ!
Fikret Orman, Vodafone Arena'da işçiler ve genel kurul üyeleri ile birlikte künefe yedi. Başkan Orman, Hatay Beşiktaşlılar Derneği'nin gönderdiği 3 tepsi künefeyi kendi elleriyle servis etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Camiadan özür dilerim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN