Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bilic başarısız

Hırvat hoca ve yardımcıları için "Bu sene çok iyi değillerdi" ifadesini kullanan Ahmet Nur Çebi, çatının yapılması halinde stat inşaatının ancak Şubat ayında biteceğini de dile getirdi

Giriş Tarihi: 8.6.2014
Beşiktaş yönetiminin iki numarası Ahmet Nur Çebi, Bilic ve ekibinin performansından memnun olmadığını dile getirdi. Çebi, "Teknik ekip, bu sene iyi değildi ama gelecek sezon çok daha iyi olacaklar" dedi. 3'ü yabancı 5 oyuncu alacaklarını vurgulayan Çebi, 10 milyon Euro'luk transfer bütçesini 1-2 milyon artırabileceklerini belirtti.

ÖZEN'E GÖNDERME
Başkan Fikret Orman'la futbol direktörü Önder Özen arasında yaşanan Fernandes polemiğine de değinen Çebi sözlerini şöyle sürdürdü: "Önder Öze n, Bilic'in Fernandes'in takımda kalmasını istediğini benim de bulunduğum bir ortamda Orman'a söyledi. Keşke başkana baskı yapıp Fernandes'i sattırsaydım."

ÇATI MALİYETİ 17 MİLYON €
Çebi, stat hakkında ise "Çatı konusu enteresan hale geldi. Bunu İstanbul'a yakışır bir şekilde estetik yapmak istiyoruz. Sadece çatının maliyeti 17 milyon Euro'dan fazla. Çatı ihalesini alan kuruluş, Şubat ayında tamamlayabilecekleri söyledi. Biz tarihi öne çekmek istiyoruz" açıklamasını yaptı.

FİKRET ORMAN BENİM KARDEŞİM
Yalanla, iftirayla beslenen muhalefetin Beşiktaş'a zarar vereceğini belirten Çebi, başkanla aralarında husumet olduğu iddialarına şu yanıtı verdi: "Her Beşiktaşlı, Beşiktaş başkanı olmak ister dedim diye bana çok ağır tepkiler geldi. Fikret Orman, benim kardeşim. Ona büyük saygı gösteriyorum. O da bana hep saygılı olmuştur. Bunun için kendisine teşekkür ediyorum."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bilic başarısız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN