Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Nöbet değişimi

Giriş Tarihi: 12.6.2014
Beşiktaş'ta Töre'nin kurşunlanması sonrası A takımın sorumluluğunu bırakma kararı alan Ahmet Kavalcı, dün resmen görevinden ayrıldı

Futbolun başına getirilen 2. Başkan Ahmet Nur Çebi ise Kavalcı'nın istifasının ardından Nevzat Demir Tesisleri'ne giderek işbaşı yaptı

Beşiktaş'ın A takımdan sorumlu yöneticisi Ahmet Kavalcı'nın, Gökhan Töre ve Can İpekçi'nin gece kulübünde kurşunlanması sonrası verdiği istifası Başkan Fikret Orman tarafından geri çevrilmişti. Yaşanlar sonrası, "Lig bitene kadar bayrağı taşırım, sonra da yönetime teslim ederim" diyen Kavalcı, dün resmen görevinden ayrıldı. Ahmet Kavalcı'nın yönetim kurulundaki görevine ise devam edeceği belirtildi.

ÇEKİLMESİNİ BİLMELİSİNİZ
İstifası ikinci başkan Ahmet Nur Çebi'nin futbol şubesinin başına geçmesi sonrasına denk gelen Kavalcı vedasını şöyle açıkladı: "Beşiktaş'a hizmetim A takımının yöneticiliği ile başladı. Önemli olan inandığımız insanlarla kulübe hizmet etmeyi sürdürmektir. Ancak bazen de çekilmesini bilmelisiniz. Biz büyüklerimizden böyle gördük. Beşiktaşlılık bunu gerektirir."

GÖZLER ÖZEN'DE
Ahmet Nur Çebi'nin Nevzat Demir Tesisleri'nin başına gelmesi, Futbol Direktörü Önder Özen'in pozisyonunun da yeniden değerlendirilmesine yol açacak. Özen'in istifa edip etmeyeceği, görevde kalırsa sınırlarının ne olacağı, önümüzdeki günlerde belli olacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nöbet değişimi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN