F.Bahçe'den G.Saray'a hodri meydan

Giriş Tarihi: 14.6.2014 14:41 Güncelleme Tarihi: 14.6.2014 16:04

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, "Türkiye'ye şikeyi Galatasaray getirdi" sözlerine tepki göstererek hukuki süreç başlatılacağı açıklaması yapan G.Saray'a, sarı lacivertli kulüpten yanıt geldi.

Fenerbahçe Kulübü, Galatasaray'ın kendileri ile ilgili hukuki süreç başlatmalarına cevap vererek bu durumu sert bir dille eleştirdi.

Fenerbahçe Spor Kulübü resmi internet sitesinden bir açıklama yayınladı.

İşte o açıklama;

"Galatasaray Spor Kulübü ve yönetiminin, geçtiğimiz gün düzenlediğimiz basın toplantısındaki bazı beyanlarımızdan rahatsızlık duyarak, kulübümüzle ilgili hukuki bir süreç başlatacakları bilgisini, basında yer alan haberlerden öğrenmiş bulunmaktayız.

Tüm spor kamuoyunun bilmesini isteriz ki; Fenerbahçe Spor Kulübü olarak bu davanın bir an önce başlamasını büyük bir sabırsızlıkla bekliyoruz.
Zira bu vesileyle Türk Futbolu'nun son 40 yıllık geçmişinde, özellikle Galatasaray Spor Kulübü'nün bizzat içinde yer aldığı olan biten her şeyin açıklığa kavuşması, bizim uzun süredir gerçekleşmesini istediğimiz bir gelişmedir.

Yaşanan tüm olayların canlı tanıklarıyla, somut delillerle ve o döneme ait belgelerle, bu davaya desteğimizin tam olacağının tüm kamuoyunca bilinmesini isteriz.

Saygılarımızla
Fenerbahçe Spor Kulübü"
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
F.Bahçe'den G.Saray'a hodri meydan
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN