Türkiye'nin en iyi haber sitesi

1 saniye durmam

"24 Mayıs'ta başkana ayrılabileceğimi söyledim. Beşiktaş'ta bırakın istifamın istenmesini, biri bana kaşını kaldırsa bile durmam, görevimden ayrılırım"

Giriş Tarihi: 2.7.2014
Almanya kampında basının karşısına çıkan Beşiktaş Futbol Direktörü Önder Özen, şunları söyledi:
* Tüm yöneticilere karşı sorumluluklarım var. Hangi yönetici ile çalışacağımız bize söylenir. Biz yöneticileri değil, yöneticiler bizi seçer. Bu sene kampa Mete Vardar ile geldik. Uyumlu çalışacağımızdan şüphem yok.
* 24 Mayıs'ta başkana ayrılabileceğimi söyledim ama devam etmemi istedi. Bırakın istifamın istenmesini yönetimden biri bana kaşını kaldırsa bile

BİLİC'TEN PİŞMAN OLMADIM
* Perşembeden sonra Motta kampa katılacak. Ayrıca stoper, ofansif orta saha, hücumun sağına ve santrafora dört tane transfer yapacağız.
* Bilic benim seçimimdi. Onunla çalışmak istedim ve hiç pişman olmadım. Zaman zaman tartışmalarımız oldu ancak hiç küslük yaşamadık.
* Transferde işin ticari tarafı beni rahatsız ediyor. O sebeple yöneticilerimize rica ettim, pazarlıkta, kontratta yardımcı oldular. Uçakta menajer görmek beni çok rahatsız ediyor. Ölmeyeceğimi bilsem atlarım uçaktan o derece.

TRANSFERLE HAVA ATILMAZ
* Lanzini'nin transferinde kağıtta bir rakam yazıyor, verirseniz alırsınız. Sizi alkışlarlar ama 2 sene sonra kurulda "Ne yaptın Başkan" derler. Transferle hava atılmaz, sonra hesap sorarlar.
* Olcan Adın, Galatasaray'a hayırlı olsun. Trabzonspor bizim teklifimizi kabul etmemiş olacak ki Galatasaray ile anlaştı.
* İngiltere kampı sonrası 24-26 kişilik takım kadrosu son şeklini alacak. Kadromuzu özellikle Şampiyonlar Ligi için güçlendirmeliyiz. Mesafe kat ettiğimiz isimler var.

TEK TEK OYUNCULARI ANLATTI
Sağ bek, stoper ve orta sahaya mutlaka takviye yapacaklarını ve yarına kadar bir transferin biteceğini söyleyen Özen, isim isim şu değerlendirmeyi yaptı:
Gökhan Töre: Çok ısrarcı değiliz, alternatifler var.
Moledo: Bonservisi çok yüksek, olmayabilir.
Lanzini: Teklif sunduk, cevap bekliyoruz.
Lescot: Ailesi İngiltere'de devam etmek istedi.
Yalçın Ayhan: Transfer olabilir, kampa götürebiliriz.
Mitroglou: Kısa bir süre içerisinde durumu netleşir.
Sivok: Kimseye kiralık verilmeyecek, devam edecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
1 saniye durmam
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN