Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Meydan okudu

"Buraya 10. sıraya oynamak için gelmedim. F.Bahçe'den korkumuz yok. Gelenler de olacak, gidenler de... Çok sağlam ve iyi oyuncular bulmamız gerekiyor. Bamba geç kaldı, affı söz konusu değil...

Giriş Tarihi: 24.7.2014
Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodzic, kampın beşinci gününde basının karşısına çıktı. Geçmiş dönemle ilgili idman eksikliği olduğunu vurgulayan Boşnak hoca, iddialı ve net açıklamalar yaptı. Sözlerine çektiği sıkıntılarla başlayan Boşnak hoca, "Hemen gereken testleri yaptık. Birçok oyuncunun uzun zamandır idman koşusu yapmamış. Bir çoğu zorlukla bu tempoya yaklaşıyor. 3 gün boyunca günde 3 defa antrenmanlarımız oldu. Çok acı çektiler ama genel anlamda güzel bir kamp geçiriyoruz" diye konuştu.

CEZAYİR'DEN OYUNCU GELEBİLİR
Halilhodzic şunları söyledi: "Transfer için çalışıyoruz. 3-4 yabancı transferimiz olacak. 2-3 tane Türk. Yeni gelenler maalesef gidişlere de sebep olacak. Çok sağlamve iyi oyuncular bulmamız gerekiyor. Trabzon'a dönüşümüzde her şeyin halledileceğini, biteceğini umuyorum. Cezayir'den birkaç oyuncunun buraya gelip benle oynamak istediğini söyleyebilirim. Belki bir fırsat olabilir. Takmdan egoistliği çıkarmamız lazım... Önce dış sorunlarımızı halledelim, sonra sahaya geçeriz."

AĞRISIZ VE GÜZEL OLSUN
"F.Bahçe karşılaşması için beni korkutan bir durum yok. İstanbul'un üç kulübüyle aramızdaki rekabetten başka bir şey değil. Bu tarz karşılaşmaların genel anlamda yoğun ilgi çektiğini, taraftarların yoğun ilgiyle stada gelmek istediğini biliyorsunuz. Ama bazen disiplin konularında bazı hatalar olabiliyor. Umarım bundan sonra sıkıntısız ağrısız güzel bir maç olur Fenerbahçe için de..."

Kimse idmanı terk edemez!
"Takımda birçok sorun olduğunu duydum. Bu sorunlar belki tamamen kaybolmuş olmayabilir ama yanımda bir oyuncu idmanı terk ederse bir daha şansı olmaz. Bamba kesinlikle gidiyor. Malouda ve Colman'a mesajım net olarak iletildi. Nasıl çalıştıklarını görüyorsunuz. Bu süreçten sonra kararı vereceğiz. Birkaç yabancı hakkında kararlarımız olacak. Bourceanu'nun sakatlığı var, doktoruyla Münih'te görüşecek, durumuna bakacağız."

Trabzon zor bir yer!
"Çok iyi ama pahalı olmayan birini bulmamız gerekiyor. Bu oyuncunun da adaptasyon sorunu yaşamaması gerekiyor çünkü Trabzon zor bir yer. Ama ben 10'uncu, 12'nci sıraya oynamak için gelmedim. Trabzon'un 1, 2, 3. sıraya oynaması için de sağlam kadro gerekiyor. Bu çocuklara sadece Türk ligi değil Şampiyonlar Ligi'nde mücadele etme arzusunu aşılamayı istiyorum."

Fikstüre bakamadım
"Lig fikstürü için değerlendirme yapamam. Şu anda sadece işime odaklandım. Farklı sıkıntılarım var. Her gece 12'ye kadar telefon görüşmelerim oluyor, yoğunum. İlk aşamada yoğun tempoda çocuklarla çalışıyorum, gece transferleri kovalıyorum. Günüm yeterince yoğun, fikstürü düşünmeye vaktim yok."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Meydan okudu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN