Rüzgar gibi geçti!

Giriş Tarihi: 6.8.2014

İzinleri iptal ettirip futbolcuları toplantıya alan Fenerbahçe Başkanı, teknik kadroyu ise içeri sokmadı... Görüntülü analizle bir bir hataları anlattı. Yetmedi! Soluğu Fenerium'da aldı

Samandıra'da önceki gün Aziz Yıldırım fırtınası esti... S.United (2-1) ve Sevilla (2-0) yenilgilerinin ardından ipleri eline alan Başkan, izinleri iptal ettirdi ve takımı Pazartesi günü Samandıra'da topladı. Teknik direktör Ersun Yanal ve yardımcılarını ise toplantıya almadı. Yıldırım, iki maçta yapılan hataları, görüntülü olarak futbolculara izletti. Ekranın başına geçen Yıldırım, futbolculara hatalarını tek tek anlattı. Futbolcuların bu konuşma üzerine, "Ligde böyle olmaz. 4. yıldızı biz de çok istiyoruz. En iyisini yapacağız" diye söz verdiği öğrenildi. Sonrasında Başkan, Yanal'la konuşmadan tesisleri terk etti.

FENERİUM'A YILDIRIM DÜŞTÜ
Aziz Yıldırım fırtınası Samandıra ile bitmedi... Soluğu Kadıköy'de alan Başkan, stadın altındaki Feneriumlar'a baskın yaptı. Mağazaların tertibinden memnun kalmayan Yıldırım, mağaza görevlilerine art arda talimatlar yağdırdı. Mağazalarda mal sayımı yaptırdı ve dökümlerinin hemen makamına gönderilmesini istedi.

SABAH HABERİ BÖYLE DUYURMUŞTU
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın Samandıra çıkarması dün SABAH'ta "Yıldırım nasihat" başlığıyla yer almıştı. Saat 16.00'da yapılan toplantıda Yıldırım'ın "Biz yönetim olarak büyük fedakarlıklar yapıyoruz ancak yediğiniz goller ve oynadığınız futbol bizi üzüyor. Dördüncü yıldız çok önemli, işinize konsantre olun" sözleri sayfada yer bulmuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Rüzgar gibi geçti!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN