Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ve ipleri Kopenhag'taki kadın kopardı

Ersun Yanal'ın Sevilla ile Kopenhag'ta oynanan hazırlık maçından önce bir kadınla görülmesi ve bunun arkadaşları tarafından başkana anlatılması tüm krediyi bitirdi

Giriş Tarihi: 8.8.2014
Ersun Yanal'ın, Başkan Aziz Yıldırım'daki kredisinin Kopenhag'da yaşanan olay üzerine tükendiği öğrenildi. Yanal'ın, Sevilla ile oynanan maç öncesi Kopenhag sokaklarında yanında genç bir kadın ve menajer Mithat Halis'le birlikte dolaştığı ve bunun başkan Aziz Yıldırım'ın kulağına gittiği öğrenildi. Hatta futbolcular Diego Ribas ile Pierre Webo'nun da Yanal ile genç kadın arkadaşını yan yana gördükleri ve bu anları espri olsun diye videoya çektikleri belirtildi.

SERİ TOPLANTILAR BAŞLADI

Genç kadının Yanal'la ilişki boyutu bilinmiyor. Ancak kadının ertesi gün tribünde yine Yanal'ın yakın dostu Mithat Halis ile yan yana olması, iddiaların boyutunu değiştirdi. Aynı gece Yanal'ın dışarıda ve otelde tüm yaşadıkları, Başkan'a yakın isimlerce tek tek kaydedildi. İstanbul'a gelince film koptu. Yaşananlar Başkan'a aktarıldı. Sonrasında Aziz Yıldırım'ın olayları başlatan seri toplantıları başladı.

ÖZEL HAYATA SAYGI

Yanal'ın yanındaki bayan F.Bahçe formasıyla tribünden maçı izledi. Ancak ilişkinin boyutu bilinmediğinden fotoğrafı buzlu kullandık.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ve ipleri Kopenhag'taki kadın kopardı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN