Verdiği zarar 150 milyon $

"Kişisel hırsları ve kibirleriyle almış olduğu seçim kararının Galatasaray'a maliyeti 150 milyon dolardır. Bu insanlara selam bile vereceğimi zannetmiyorum."

Giriş Tarihi: 11.8.2014
Galatasaray'da Başkan Ünal Aysal'ın ilk döneminin ağır topu Adnan Öztürk, yönetimi eleştiri yağmuruna tuttu. İşte Öztürk'ün TRT Spor'a verdiği röportajdan satırbaşları: "Başkan kamuoyunu çilek müptelası yaptı. Çilekler, frambuazlar. Şimdi çilek zamanı değil. G.Saray mali açıdan tıkanmışlık noktasındadır. Kendi kişisel hırslarınız ve kibriniz dolayısıyla almış olduğunuz seçim kararının Galatasaray'a maliyeti 150 milyon dolardır.

SİNYOR PRANDELLİ STRATEJİ ÜRÜNÜ MÜ?
Fatih Terim ile yollarını ayırırken bir stratejisi var mıydı? Hayır yoktu. Mancini bir stratejik hamle ürünü müdür? Hayır, değildir. Sinyor Prandelli bir stratejinin ürünü müdür? Başkanımızın iki tane hedefi vardı. Biri Klinsmann biri Löw'dü. Löw dünya şampiyonu oldu. Klismann, Türkiye'ye geliyormuş gibi bir hava yaratıldı. Klinsmann 'Dalga mı geçiyorsunuz' dedi. Aysal ile hiçbir yerde bir araya gelmedik. Bir araya geleceğimiz zaman konuşacağımızı da hiç zannetmiyorum. Bu insanlara selam vereceğimi bile zannetmiyorum."

ERKAN KOYUNCU KİBİR KURBANI!
"Alah gani gani rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Erkan kardeşimizi yöneticilik döneminden tanıyorum. Son derece beyefendi, saygılı bir kardeşimdi. Erkan kardeşimizin görevi Galatasaray'la ilgili görsel ve bilgisel haberleri Galatasaraylılar ve Türk kamuoyuyla paylaşmak. O kapıları kime kapatıyorsunuz? Kişilerin kibirlerinin neticesinde yaptığınız bu tür hareketler işte bir kişinin canına mal oluyor."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Verdiği zarar 150 milyon $
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN