Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Krizin boyutu çok daha büyük

Giriş Tarihi: 13.9.2014

Adını açıklamak istemeyen bir Beşiktaşlı yönetici, Çebi'nin geleceğe yönelik planlarının Orman'la arasını açtığını söyledi

Beşiktaş'ta Başkan Fikret Orman ile ikinci başkan Ahmet Nur Çebi arasında yeni transferlerin imza töreninde patlak veren krizin, 6 aylık bir mazisi olduğu ortaya çıktı... Adını vermek istemeyen bir yönetici, SABAH'a yaptığı açıklamada krize ilişkin şu değerlendirmeyi yaptı: "Kriz olduğu doğru, üstelik medyaya yansıyanlardan çok daha büyük. Ahmet Nur Çebi'nin geleceğe dair bir takım çalışmaları var. Bunlardan Orman haberdar, ancak şimdilik izlemekle yetiniyor. Çebi'nin yanında olan Metin Albayrak ve Berkan Gocay ise ortada ve dengeli durmaya çalışıyor. Yaşanan gerilim bitmezse bu iş ayrılıkla sonuçlanabilir. İki ismin de Beşiktaş'a büyük katkıları oldu. Bizim temennimiz kulüp zarar görmesin. En son isteyeceğimiz şey, yönetimde huzursuzluk ve ayrılık yaşanması."

TFF'DEN, BİLİC'E FİKSTÜR YANITI: MÜCBİR SEBEP YOKSA DEĞİŞMEZ
Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, bir televizyon programında Futbol Federasyonu'nun maç programını, "Trabzonspor pazar günü biz neden pazartesi oynuyoruz. Anlamıyorum" diyerek eleştirmişti. TFF, dün açıklama yayınlayarak eleştirilere yanıt verdi: "Kamuoyunda Avrupa kupalarında mücadele eden kulüplerimizin bazı müsabaka tarihleriyle ilgili değişiklik beklentileri oluştuğunu görmekteyiz. Avrupa'da mücadele eden Beşiktaş ve Galatasaray'ın 76, Trabzonspor'un ise 78 dinlenme günü bulunuyor. TFF olarak mücbir sebep olmadıkça programa uyulması konusunda kararlı duruşumuzu devam ettireceğiz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Krizin boyutu çok daha büyük
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN