Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yıldırım sitem

Giriş Tarihi: 11.10.2014

"Cumhurbaşkanlığı Sarayı ile KTFF arası 200 metre. Fenerbahçe Başkanı'nın KTFF'yi iki dakika olsun ziyaret etmemesi ambargonun ta kendisi mi!"

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, yöneticiler ve futbolcular Emre ile Selçuk'un KKTC'ye yaptığı ziyaret, Yavru Vatan'daki taraftarlarını sevindirirken Kuzey Kıbrıs Futbol Federasyonu (KTFF) Başkanı Hasan Sertoğlu'nu üzdü. KTFF Başkanı, Fenerbahçe heyetinin kendilerini ziyaret etmemesini federasyonun resmi sitesinden sitem dolu bir yazı ile eleştirdi: "Fenerbahçe Başkanı Sayın Aziz Yıldırım'ın ülkemize yapmış olduğu ziyaret sonrası manzaraya bakıp bir kez daha susmamaya; "Boş ver, memleketi sen mi kurtaracaksın? Fenerbahçeliler sana kızacak!" telkinine aldırış etmemeye; bu ziyaretin ne anlama geldiğini, Kıbrıslı Türklerin nasıl kullanıldığını ve itibarsızlaştırıldığını anlatmaya karar verdim.

'OĞLUM DA FENERBAHÇELİ'
Sayın Başkan kendisine Cumhurbaşkanı'nı muhatap alıyor ve orada Kıbrıslı Türklerin yanında olduklarını ambargoların kaldırılması gerektiğini anlatıyor. Cumhurbaşkanlığı Sarayı ile KKFF arası 200 metre. KTFF'yi bir iki dakika olsun ziyaret etmemesi ambargonun kaldırılması için atılan bir adım mı yoksa ambargonun ta kendisi mi? Benim oğlum da Fenerbahçeli. Hiçbir gocuntum yok. Burada önemli olan bizim herkese duyduğumuz saygının bize de duyulmasını sağlamak."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yıldırım sitem
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN